Forum Ciąża i dziecko

Ciąża?

~Przerażona16789

~Przerażona16789

Współżyłam z chłopakiem w czasie dni płodnych, wszystko z prezerwatywą, chłopak nawet nie miał wytrysku, bo nie udało nam się tego zrobić. Następnego dnia chłopak ocierał przez chwile o moja pochwę swoim członkiem, bez penetracji. Kolejny raz spróbowaliśmy uprawiać seks, znów z prezerwatywa, znów bez wytrysku i nie wyszło. Okres powinnam dostać trzy dni temu a zamiast tego pełno białego śluzu. Tydzień temu miałam bóle podburza, jajników, myślałam ze się zbliża a tu nic. Dodam jeszcze ze na początku cyklu leczyłam się na grzybice pochwy. Widza jakieś prawdopodobieństwo ciąży? Nie wiem, czy dodać ten post tutaj czy w innej zakładce wiec dodaje w obydwu.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~34Vanessa

~34Vanessa

W kwestii zabezpieczenia prezerwatywą to nie ma według mnie wątpliwości , ale petting bez zabezpieczenia jest pewnym ryzykiem. Można wykonać test ciążowy w razie wątpliwości. Może na przyszłość warto pomyśleć o np. żelu plemnikobójczym Contragel green. Na naturalna-plodnosc.pl można zakupić. W płodne dni unikaj ryzykownych form seksu.

~Przerwzona16789

~Przerwzona16789

Nawet jeśli takie ‚zblizenie’ trwało 2/3 min? chłopak nie był po wytrysku ani nic.. naczytałam się, ze prejkaulat sam sobie do środka nie wejdzie do pochwy, chłopak ocierał się tylko o wargi sromowe. Nie chce panikować na zapas, może to przypadek, wina stresu ze tej miesiączki nie ma, bo jednak sytuacja która opisuje jednak jest trochę niezbyt prawdopodobna na ciąże?

~Venga120

~Venga120

Ciąży przy stosunku z zabezpieczeniem do końca, raczej nie będzie. Może to być stres, może infekcja, idź do lekarza to się przekonasz, ale raczej to nic strasznego. A jak wyznaczasz dni płodne? Ja stosuje tester owulacji ze śliny afrodyta i dokładnie wiem kiedy mam owulację, a kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

laurette

laurette

Na poczatek nie panikuj, byla gumka ktora nie pekla:) Poza tym sama mowisz ze nie udawalo sie. Tak preejakulat bywa niebezpieczny ale tutaj watpie w to ryzyko. Zrob test jeden dla pewnosci. Ja mysle ze to inny czynnik mial wplyw na brak okresu.
Na przyszlosc pomysl o swoim zabezpieczeniu. Jesli jestes regularna to moze tabletki?

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 25 lat, Kraków
~Przerazona16789

~Przerazona16789

Dzięki za odpowiedzi wszystkim. Test zeobilam w sobotę, wyszedł negatywny. Na szczescie doczekałam się okresu, który przyszedł ze zdwojona siłą wczoraj. Miałam przerwę w braniu tabletek, wiec może było to związane z zaburzeniami hormonalnymi i późniejsza owulacja.