Skocz do zawartości
Forum

Czy to jest ciąża?


Gość k...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! Współżyłam z chłopakiem 1,5dnia po okresie. Moje cykle to zazwyczaj 30-32 Dni, chociaz ostatnio dostałam tydzien szybciej. Oczywiscie stosunek był przerywany, chłopak nie doszedł . I miał dosyc duzo czasu do dojścia jeszcze, wiec nie "wyszedł" w ostatniej chwili. Teraz miałam dostac okres dwa dni temu...jednakże poki co nie ma...bolą mnie piersi, sa wrażliwe (jak co miesiac) mam "humorki" i apetyt na wszystko, jednakże bol podbrzusza pojawia sie czasem i znika...chciałabym poinformować, ze wykonałam dosyc porządny test z moczu po 2tyg od stosunku. Wyszedł w 100% negatywny bez śladu drugiej kreski. Ten miesiac był dla mnie intensywny...egzaminy na studiach, nieprzespane noce...wczoraj zaczęłam plakac z byle powodu...bardzo sie stresuje, cały czas o tym mysle, narzeczony wypytuje o objawy bo sam zyje tez w stresie...prosze o pomoc...boje sie ze jest ciaza...

Odnośnik do komentarza

Kasiu ,po pierwsze w tak dlugim cyklu współżycie na początku cyklu jest bezpieczne.Twój stres egzaminacyjny robi swoje ,tzn. osłabia organizm powodując opóźnienie miesiączki.Zastanowił bym się w waszym przypadku nad jakąś antykoncepcja ,gdyż takie współżycie spowoduje u was niewłaściwe nawyki prowadzące do braku spełnienia seksualnego w późniejszym czasie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli ma Pani cykle ponad 3o-dniowe, to seks na początku cyklu (tuż po miesiączce) powinien przypadać na okres niepłodny, zatem ryzyko ciąży jest niskie, praktycznie zerowe. Podejrzewam, że opóźnienia w miesiączce mogą wynikać ze stresu, jakiego Pani doświadcza. Jeśli test 2 tygodnie po stosunku wyszedł negatywny, to raczej nie ma ryzyka ciąży. Proszę czekać na miesiączkę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...