Skocz do zawartości
Forum

Czy jest ryzyko ciąży?


Gość Milka97

Rekomendowane odpowiedzi

Współżyłam z chłopakiem 20.05 z prezerwatywą. Pare dni później w śluzie pojawiły się ciemnobrązowe plamki krwi. Następnie 03.06 dostałam okres, który przebiegał normalnie tzn. bolały mnie przed nim piersi i bolał mnie brzuch pierwszego dnia. Kolejny okres dostałam 17.07 i 16.08. Mam nieregularne cykle i zwykle miesiączka pojawia się co ok.6 tygodni, dlatego zdziwiło mnie że dostałam ostatnią równo po 4 tygodniach w dodatku była mniej obfita i jaśniejsza. Miałam przed nią ból piersi i w pierwszym dniu strasznie bolał mnie brzuch.

Dla pewności zrobiłam ok. tygodnia temu test ciążowy (jakieś 13tygodni po stosunku). Pierwszy był robiony popołudniu po wypiciu wody i dał wynik negatywny. Po paru dniach powtórzyłam test z porannego moczu i również był negatywny.

Teraz mija 17 dni od ostatniej miesiączki a ja nadal nie mam śluzu, a zawsze było go dużo. Szyjka jest nisko i twarda, gdy lekko ją nacisnę to wydobywa się z niej gęsty, kleisty i biały śluz.
Zauważyłam też żyłki na piersiach (ale mogły być zawsze tyle że nie zwracałam na nie uwagi).

Czy pomimo negatywnych testów i miesiączek, to mogła by być ciąża? Nie mam objawów ciąży i racjonalnie myśląc, to niemożliwe ale nie mogę przestać o tym myśleć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...