Skocz do zawartości
Forum

Stosunek przerywany, a ciąża


Gość marysia9666

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marysia9666

Witam. Mam taki problem, a mianowicie uprawiałam stosunek z moim chłopakiem. Okres mam bardzo nieregularny więc ciężko mi stwierdzić czy to były dni płodne czy nie, ale nie miałam okresu pięć miesięcy, miesiąc temu miałam i byłam u ginekologa który przepisał tabletki na miesiączke. Tak to był pierwszy raz i tylko na próbę. Jak zachciało mu się, to szybko wyciągnął, zrobił co trzeba, wytarł porządnie i nadal to robiliśmy, ale niedługo. Dodam, że powinnam mieć w ten dzień okres. Dzień potem pojawił mi się brązowy śluz który wieczorem zaczął jaśnieć, a w południe zwymiotowałam (prawdopodobnie przez ten stres związany z ciążą). Czy możliwe, że może coś z tego być i czy warto wziąć tabletkę "po".

Odnośnik do komentarza
Gość andriel

Teoretycznie istnieje prawdopodobieństwo zapłodnienia. Lekarz powinien ustalić przyczynę takich miesiączek i to leczyć. Kiedy cykle będą bardziej regularne staraj się wyznaczać fazy cyklu, w takim przypadku pomocny będzie mikroskop na ślinę np Afrodyta. Kiedy lepiej poznasz swój organizm, szybciej będziesz mogła wychwycić różne anomalie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...