Forum Chirurgia plastyczna

Brak efektu powiększenia ust

~Ninaa123

~Ninaa123

Witam,
niedawno został przeprowadzony u mnie zabieg powiększenia ust kwasem hialuronowym. Użyto 1 ml kwasu. Niestety efekt zniknął w przeciągu kilku dni. Dodam że zdiagnozowano u mnie Hashimoto. Wyniki są w normie. Co może być przyczyną nieutrzymania się efektu? Pozdrawiam

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~pokierola

~pokierola

Botox nie będzie tak skuteczny jak twoja własna tkanka, ale wtedy zabieg jest też bardziej inwazyjny. Mnie po czasie zmęczył botoks i zrobilam sobie operacje u chirurga Łątkowskiego w Polanicy. Jak już pozbyłam się opuchlizny to efekt został na dobre :)

~Possible55

~Possible55

dlaczego piszesz o botoksie? przecież botoksu o ile pamiętam nie wstrzykuje się w usta. Tylko kwas hialuronowy. Jaki miałas kwas wstrzyknięty? Tzn jaki preparat? Może powinnaś spróbować ostrzyknięcia Restylane kysse? Może poszukaj innego dobrego gabinetu medycyny estetycznej i tam Ci doradzą?

~Ranczao

~Ranczao

Ja tez sobie robiłam usta dwa miesiące temu i efekt jest bardzo ładny, bo są trochę większe ale nie przypominają karpia. Robiłam u pani doktor w klinice dr legrand.

~Magdalena456

~Magdalena456

Równiez miałam powiększane usta preparatem Restylane i efekt bardzo fajny, naturalny.

~Dianag

~Dianag

Tez robiłam w dr legrand i efekt jest bardzo naturalny, miałam problem z asymetria warg a ter@z tego wreszcie nie widać.

~Volta33

~Volta33

Jak jest hashimoto to własnie za bardzo nie powiększysz tych ust. kwas sie szybko wchłonie. Moim zdaniem zanim w ogóle kobieta sie wybiera na powiększanie ust powinna o tym powiedzieć lekarzowi. Ja myślę, ze zaproponuje na pewno wtedy co innego. Co do kwasu to także miałam powiększanie preparatem restylane Kysse

~Wiolettas56

~Wiolettas56

~Dianag
Tez robiłam w dr legrand i efekt jest bardzo naturalny, miałam problem z asymetria warg a ter@z tego wreszcie nie widać.

Trzyma Ci się jeszcze efekt?