Forum Chirurgia plastyczna

Ile kosztuje usunięcie nadmiaru tłuszczu z brzucha?

~j...l

~j...l

Witam . Moje pytanie brzmi następująco . Ile kosztuje usunięcie nadmiaru tłuszczu z brzucha. ? Bardzo mi on przeszkadza a moje piersi są przy nim bardzo małe . Chciałabym jeszcze wiedzieć jaki jest koszt takiego zabiegu . W pasie mam 105 cm. Prosze o odpowiedż

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~bucka

~bucka

nie wiem jakie są koszta, ale znajoma miała robioną liposukcję metodą Body-Jet. Podobno jedna z najlepszych metod teraz. Mogę znajoma z pracy podpytać, bo miała pół roku temu robione :)

~dominika80

~dominika80

105 o kurka! Wiesz można podobno przeszczepić tłuszcz do biustu z parti niechcianej. Ja osobiście nie miałam, ale czytałam o tym. Sama myślę o tym od dłuższego czasu. Czy ktoś miął coś takiego robione i gdzie? I jaki jest wymierny efekt?

~am marek

~am marek

z brzucha do biustu? było by idealnie. Jak tego szukać? Jak się to nazywa?

~mati-kaka

~mati-kaka

Lipofiling to się nazywa. Jest to metoda wykorzystująca specjalnie przygotowaną tkaną tłuszczową do redukcji i wypełniania zmarszczek lub powiększania piersi. Pobrany tłuszcz z okolicy brzucha, uda lub lędźwi przeszczepiany jest w wybrane miejsce – najczęściej są to piersi, pośladki lub twarz. Zabieg polega na wykonaniu liposukcji z delikatnym modelingiem miejsca biorczego oraz przeszczepieniu pobranej tkanki w wybrane przez pacjenta miejsce, np. w celu powiększenia piersi. Pobrana tkanka poddawana jest wirowaniu, by uzyskać czystą tkankę tłuszczową oraz pozbyć się zbędnej frakcji płynnej i uszkodzonych komórek. I tak to w dużym skrócie wygląda.

~hajka

~hajka

Mnie liposukcję zrobiła dr Dorota Żukowska w łódzkiej klinice Dermed. Super efekt. w końcu pozbyłam się nadmiaru tłuszczu na brzuchu, bo po ciązy miałam paskudną fałde, żadne cwiczenia nie pomagały , kremy -nic.Efekt super, bardzo dobra klinika i chirurg