Skocz do zawartości
Forum

Co jeść, aby schudnąć?


Gość anulka 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anulka 2

witam mam 17 lat a wzrostu 167/168 jak byłam ważona u lekarza to miałam 44 tak około
jakieę pół roku temu miałam nie całe 44 podobno , ważyłam się jakieś 3 miesiące temu może 4 i było że 49 ale akurat tego nie jestem pewna bo to było u znajomych w domu a wiadomo jak to z wagą,każdy powtarza że jestem chuda że zazdroszcza mi, czasami sama w sobie widze osobe nawet ok jeśli chodzi o ten wygląd brzucha a czasami to takiego grubasa, a ostatnio coraz częściej grubasa, zaczęłam ćwiczyć,ale zamiast chudnąc jestem grubsza ,ludzie pomóżcie co jeść,jak ,czego sie wyrzec ..kiedy jeść śniadanie i ile, kolacje ..pomocy

Odnośnik do komentarza

Witam.:)
Mam 13 lat wzrost ok. 150 cm wag 45 kg.
Za 2 tyg. ide na wesele...chce troche schudnac poniewaz nie chce wygladac jak "tłuscioch" :P.Mam tendencje do tycia i mam problem...............uwielbiam jesc slodycze. Dla mnie dzien bez slodyczy to nie dzien..:(
Co mam jesc...???? Prosze o pomoc.:D
Z gory DZIĘKI!!!:D

Odnośnik do komentarza
Gość Tabakiera

Po pierwsze masz dobrą wagę więc nie wiem po co chcesz się odchudzać. Po drugie skoro wiesz że lubisz słodycze, to pewnie wiesz też że są wysokokaloryczne i jesli chcesz schudnac to musisz je odstawić

Odnośnik do komentarza
Gość Lebiotka

Skoro jesz słodycze co dziennie to czego się dziwisz że tyjesz....Przestań jeść słodycze, organicz fast foody i zobaczysz że waga zacznie Ci maleć. Ale i tak nie masz co się tak obawiać bo Twoja waga jest ok

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...