Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie 23-latki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nazywam sie Marta i mam 23 lata.. ostatnim czasem zasiedzialam sie w domu, skończylam szkole i siedze w domku, to spowodowalo, ze nie jestem aktywna fizycznie no i to, ze zajadam sie wszystkim co podejdzie mi pod nos. Ale w ostatnim czasie postanowilam, ze chce spasc z wagi, ja nie waze moze duzo, bo 59 kg na 169 wzrostu, ale chce pozbyc sie bardzo swojej oponki na brzuchu, wiec w tym kierunku zaczelam stosowac diete, i jezdze 30 min rano na rowerze.. lecz nie widze rezultatow. Robie to juz 3 tydzien prawie. Moze ja robie cos zle, moze dieta nie jest ta? chce po prostu spasc z brzucha, prosze pomóżcie!!

Odnośnik do komentarza
Gość Marta327

chodzi o to, że ja nie stosuje żadnej diety , ułożylam sobie tylko coś na podobie.. po prostu rano jem kromke chleba razowego z wedliną, pomidorem, ogórkiem, o 8:00.. o 11:00 zjem jabłko, o 14:00 obiad, zależy co robimy w domu, ale smażonego broń Boże, gotowane , w przyprawach drób zjem w małych porcjach. Np. skrzydełko, ziemniaki gotowane i surówka. o godzinie 17:00 jem znowu jabłko, a o godzinie 20:00 kromke chleba razowego tak jak rano.. Myśli Pani, że ona jest dobra? proszę o opinie.. A jeżeli chodzi o brzuszki tak? to na początku stosowałam, ale jak zaczełam jeździć rowerem to przestałam, ponieważ pomyśłam, że to będzie lepsze.. czyli mam zacząć też robić brzuszki? najlepiej o której godzinie? i o której dobrze jest jeździć rowerem?

Odnośnik do komentarza
Gość loloooo

Witam. Mam 23 lata.
Pol roku temu zaczelam prace biurowa i od tego czasu przytylam 5kg. Jestem na diecie, jednak nic nie schudlam.
Przykladowa dieta:
Sniadanie: platki owsiane z jogurtem i owocami (3lyzki platkow moczone w wodzie, jogurt ok 200g, kilka truskawek lub 1/3 banana lub 1/2 jablka)

II Sniadanie: jablko (duze, ok 200g) lub kefir 0%tluszczu

Obiad: Warzywa (caly talerz roznych warzyw, czesto mocno przyprawione papryka), badz jajecznica z 2 jajek z kromka chleba razowego

Kolacja: serek wiejski lub jogurt (ok 200g) lub owoc

Oprocz tego wypijam duzo zielonej herbaty i wody. Czasem pozwalam sobie na slodycze do herbaty (ok 30g czekolady ciemnej lub np pol drozdzowki, lub np 1 babeczka z truskawkami lub np 3 ciastka).
Nie jem po 18:00.
Raz w tygodniu lub co drugi tydzien pije alkohol (piwo, lub czerwone wino)

Prosze mi doradzic. Czy jest to odpowiednia dieta.
Czesto spaceruje, jednak nie uprawiam sportu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...