Skocz do zawartości
Forum

Jak wymodelować brzuch po ciąży?


Gość Anciak871

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anciak871

Witajcie,
2,5roku temu urodzilam przez cc dziecko. W ciazy przytylam ponad 20kg, jednak w miesiac po porodzie moje waga wskazywla dokladnie tyle ile przed. Dzisiaj przytylam, nie znacznie okolo 4kg jednak na moim brzuchu pojawil sie tluszcz i tzw boczki. Mam taka galaretke. chcialabym sie tego pozbyc. Cwicze wieczorami, robie brzuszki, czasami hulahop, ale nie widze wiekszych efektow. Co powinnam zastosowac? Jakie jeszcze cwiczenia zeby tego nie bylo. mam szczupla sylwetke a kiedy zaloze cos obcislego wygladam jak w ciazy.

Odnośnik do komentarza
Gość joasia2028

Witam jestem mama dwojki skarbow ....Pierwsze dziecko urodziłam 2010r wtedy ważyłam 50 kg w tym samym czasie rzuciłam palenie i po ciąży ważyłam juz 70 kg na 170cm wzrostu ....... W lipcu 2012 r. Urodziłam 2 synka i po mimo że nadal karmie piersią to stoje z wagą 75 kg i mam sporą oponkę .Dodam że 2 ciąże zakończyły się cc ......Proszę o radę jak pozbyć sie oponki i zejść z wagi..

jakie cwiczenia robić i co jesc ???????

Dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam,
Joasiu jeśli lekarz wyraził zgodę na ćwiczenia i nie ma przeciwwskazań to możesz rozpocząć ćwiczenia.
Poniżej przedstawię wam ćwiczenia, które możecie wykonywać w domu:
1. Ćwiczenia po cesarskim cięciu
2. Ćwiczenia po cesarce
3. Ćwiczenia na płaski brzuch po porodzie
Jeżeli nie ma żadnych przeciwskazać i lekarz pozwoli na wykonywanie ćwiczeń, czy jak w przypadku Anciaka mineło już duzó czasu od cc można spróbować wykonywać takie oto ćwiczenia:
1.


2.

3.

Do tego polecam pływanie i wodny aerobik. Pływanie modeluje całą sylwetkę oraz pozwala rozluźnić się mięśniom pleców, szczególnie podczas pływania na plecach.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...