Skocz do zawartości
Forum

Anoreksja u chłopaka


Gość mmm123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was.
Od dłuższego czasu się odchudzam, na początku moja waga wynosiła 94 kg, lecz teraz schudlem aż do 58-60 kg przy wzroście 188cm. Wiem, że jest tragicznie. Mam straszny lek przed przytyciem, paniczny. Chciałbym przytyc ale boję się że będę wyglądał tak jakkiedyś, chociaż wiem że to niemożliweżebym doszedł do tamtej wagi. Codziennie rano się ważę, a jak waga wskaże że przybyło mi choć 0,1 kg to postanawiam ograniczyć jedzenie na ten dzień .
Nie wiem już co mam robić, strasznie mnie to męczy. Mam cały czas since pod oczami. Rodzina mówi mi że powinienem przytyc, taksamo moi rówieśnicy. Nie wiem jak mam zmienić to myślenie. Wiem że jak nieprzytyje to będzie że mną co raz gorzej. Codziennie jestem ospaly, zmęczony, nie mam na nic ochoty.

Odnośnik do komentarza

psycholog, psycholog i jeszcze raz dobry psycholog. mówię to z własnego doświadczenia, jako, że sama od ponad pół roku męczę się z zaburzeniami odżywiania, a właśnie dzięki pomocy specjalistki powoli udaje mi się wychodzić na prostą. po pierwszej wizycie może Ci się wydać, że to bez sensu, ale podstawą jest cierpliwość i chęć stawienia czoła chorobie. im wcześniej zaczniesz, tym lepiej dla Ciebie. trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...