Forum Żywienie i fitness

Ciastka BelVita

Nati2013

Nati2013

Czy ciastka Ciastka BelVita są zdrowe ? Jadłam z zbożami z musli i owocami bardzo mi zasmakowały 1 ciasteczko ma 57 kcal, w opakowaniu znajduje się 4 więc 228 kcal.

88474 nati2013 Kobieta, 20 lat, Polska

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Deanerys

Deanerys

no to dużo... 228 kcal jak na 4 ciasteczka to sporo... na pewno nie są jakieś dietetyczne

--

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

83919 deanerys Kobieta, 32 lata, Kraków
~Mała__MI

~Mała__MI

Całe opakowanie ma więcej kalorii niż jeden baton mars...

~Trick

~Trick

Moim zdaniem to dużo... szczególnie że przeciez nikt nie bedzie jadł jednego ciastka...

majaka

majaka

Kalorie kaloriami, ważniejsze jest ile mają w składzie cukru, konserwantów, barwników i jaki rodzaj tłuszczu został do nich użyty...

84127 majaka Kobieta, 31 lat, Poznań
~roberto1985

~roberto1985

No właśnie, zgadzam się z przedmówcą. Nie istotne też jest, że baton mars ma mniej kalorii, bo na pewno taki mars szybciej stłuszczy niż paczka tych ciastek, a serio dają kopa na dłużej niż taki mars, mają błonnik, więc długo się trawią i po opakowaniu popitym wodą nie masz ochoty już nic jeść.

~Nie bo nie

~Nie bo nie

no tak do tego podchodząc to może i tak ale i tak sądzę że to pic na wodę. Mają błonnik, marchewka, czy grahamka też go ma a kosztuje dużo mniej...

~Male ilości

~Male ilości wpis edytowany

Moim zdaniem te ciasteczka mogą być uzupełnieniem diety, np.: na jakiś podwieczorek lub nawet kolacje. Ja zawsze zjadam 2 codziennie wieczorem zapijam wodą i nie jem potem już nic. No... na pewno się od tego nie schudnie, ale jak na ciasteczka, to są dość zdrowe- Nie to co te zwykłe ciastka maślane, czy też pierniczki itp.

~Tabakiera

~Tabakiera

powiem tak one kosztują mniej więcej 7 zł za 300 g
Za podobną cenę mam domowe ciasteczka owsiane w ilości znacznie więcej niż 300 g i wiemy co w ich jest. możemy dowoli modyfikować ich skład

~pan banan

~pan banan

zjadlem 30 ciastek i nadal glodny, sciema reklamowa zadne sniadanie