Skocz do zawartości
Forum

Leki na utratę kilogramów


Gość cz...aw

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio usłyszałam , że napar z imbiru wspomaga odchudzanie. Ja będę próbowała od jutra. przepis:
kroi się imbir w plasterki (5 takich plasterków na szklankę), zalewa się wrzątkiem. czeka się trochę żeby przestygło i wdusza do tego możliwie najwięcej soku z cytryny(max. pół cytryny)
Najlepiej wypijać przed każdym głównym posiłkiem.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,

W przypadku kształtowania sylwetki (bo o to chyba bardziej chodzi niż o utratę wagi, która wcale nie jest za duża), najlepszym sposobem jest uprawianie sportu. Wystarczy 2-3 godziny tygodniowe intensywnych zajęć (np. zumba czyli rodzaj tańca i fitnessu) aby pozbyć się fałdek i ładnie ukształtować sylwetkę.

Aktualnie nie ma dostępnych leków, które można bezpiecznie stosować w odchudzaniu.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

ja też to słyszałam, bo ja słyszałam, że one sa na bazie pochodnej amfetaminy czy cos takiego, że sa uzalezniające i niezdrowe, poza tym nie oszukujmy sie, gdyby zazywaly je tylko osoby ktore moga, ktore dostaly ten lek na recepte od lekarza to by nie wycofali ale wiele osob na lewo kupuje od kogos, handule prochami i dlatego to jest niebezpieczne, bo ktos nie robi sobie zadnych badan kupuje lek w ciemno czesto od kogos podstawianego kto nie sprzedaje czystego leku tylko chemie i taka osoba dostaje zapasci czy innych powiklan zdrowotnych. Ja uwazam ze powinny byc leki na odchudzanie ale powinien je wypisywac lekarz i recepty powinno sie realizowac z dowodem.

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...