Skocz do zawartości
Forum

Jak przytyć przy szybkiej przemianie materii?


Gość marina321

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 14 lat. Ważę 48 kg przy wzroście 165cm. Mam szybką przemianę materii. Moja mama w moim wieku miała taką samą figurę ale przytyła dopiero po ciąży. Bardzo chciałabym przytyć no ! ; ) Moje koleżanki nabierają już kobiecych kształtów no, a ja ciągle stoję w miejscu :( Mam chude nogi, ręce i odstające kości biodrowe. Co mam jeść aby przytyć? Czy może jakieś ćwiczenia wykonywać na masę ?

Odnośnik do komentarza

Witam, staraj się jeść częściej, ale troszkę mniej niż zazwyczaj. Powinnaś sięgać po zdrowe przekąski między posiłkami, takie jak suszone owoce, orzechy. Przy tym staraj się, by jedzenie było zdrowe. Nie wpychaj w siebie na siłę słodyczy czy fast foodów. Poza tym by być bardziej zadowoloną z sylwetki zacznij ćwiczyć.

Odnośnik do komentarza

Jedz 5-6 posiłków mniej więcej co 2-4 godzinny. Tak by przyzwyczaić organizm do regularnych dostaw pożywienia oraz wyregulować pracę Twojego metabolizmu.
Na śniadanie możesz jeść białe pieczywo, ser żółty, pełnotłuste mleko z płatkami lub musli. II śniadanie może składać się z banana, brzoskwini i jogurtu. Po obiedzie zrób sobie krótką 30 - 40 minutową drzemkę. Na podwieczorek możesz zjeść 3 kostki czekolady lub 1 ciastko. Na kolację zjedz omlet lub jajecznicę na 2 łyżkach oleju.
Dodatkowo radziłaby zrobić badania lekarskie stwierdzające przyczynę tak niskiej wagi, ponieważ niedowaga może być skutkiem zaburzeń lub chorób organizmu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...