Skocz do zawartości
Forum

Dieta i ćwiczenia na wyszczuplenie bioder


Gość roksanka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nazywam się Roksana, mam 19 lat, 165wzrostu i 64kg. Mój problem polega na tym, żę mam strasznie duże biodra i nie wiem co mam z nimi zrobić;( Chciałabym jakoś wyglądać ładnie w stroju kompielowym, ale z takim ciałem to się nie da. Pije dziennie dużo wody, słodyczy nie jem aż tak dużo, że np. cała czekolad czy czipsy, NIE NIE NIE, zjem tam może z batona i jakąś bułkę z czekoladą w szkole, wracam do domu to obiad wieczorem siadam do komputera to zjem również tam jakiegoś batona i kolacje i tyle z mojego jedzenia:( Biegałam już ćwiczyłam ;( ale te biodra nadal są duże ;( Może mam zacząć brać jakieś tabletki ? poradźcie mi jakie. PROSZĘ PORADŹCIE MI COŚ

Odnośnik do komentarza

Właśnie moja siostra też ma takie biodra, a mama to hmmm, nie ma ;( u mnie są wszyscy wysocy to aż tak tego nie widać... a ja jestem niska to odrazu te biodra rzucają się w oczy ;[ brzuch to ja mam płaski, tylko co zrobić z tymi biodrami?? :[ PROSZĘ O POMOC.

Odnośnik do komentarza

Może zacznij ćwiczyć tańce latynoamerykańskie. Tam jest dużo kręcenia biodrami, więc zrzucisz tłuszczyk. Ale kości to Ty już nie zmienisz... Jeśli masz szeroką miednicę to nic nie poradzisz. Nie martw się jednak aż tak bardzo. faceci lubią takie kształty :)

Odnośnik do komentarza

Radziłam bym jednak zrezygnować z batonów i bułek z czekoladą. Może wydaje ci się, ze to nic dużego ale sama bułka z pszennej mąki ma 272 kcal, baton czekoladowy z orzechami popularnych marek ma od 451 do 497 kcal na 100 g produktu. Wiec sama widzisz, że mało to nie jest dla porównania brzoskwinie mają 46 kcal na 100g . Zamiast słodyczy jedz owoce i warzywa, mają dużo mniej kalorii, zawierają witaminy i błonnik.Co do ćwiczeń na biodra to mogę ci zaproponować dwa ćwiczenia:
1. Leżymy na plecach, ramiona wzdłuż tułowia, uginając nogi w kolanach i biodrach. Odwodzimy nogi powoli w lewo, pozostajemy w tej pozycji 7- 10 sekund. Następnie przenosimy nogi na prawą stronę. Powtarzamy 2-3 razy.
2. Klękamy na prawe kolano, lewą nogę wysuwamy do przodu, ręce na wysuniętym kolanie. Przesuwamy biodra w dół i ku przodowi. Pozostajemy w tej pozycji 7-9 sekund. Powtarzamy ćwiczenie klękając na lewe kolano. Powtarzamy na każdą stronę po 10 razy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...