Skocz do zawartości
Forum

Ćwiczenia na mięśnie brzucha a zanik talii


Gość shift12

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 15 lat 55 kg 161cm wzrostu i chciała bym schudnąć.Dziwi mnie fakt iż kiedyś nie ruszałam się za dużo nie jadłąm zdrowo i małam lepszą sylwetkę niż dziś choć obecnie odżywiam się zdrowiej i więcej ćwiczę. chciała bym jakiś zestaw ćwiczeń by schudnąć w 2 miesiące 5 cm w pasie da się tak zrobić jestem gotowa na wyrzeczenia.

Odnośnik do komentarza

Twoja waga jest prawidłowa dla twojego wieku, więc nie musisz się odchudzać.Twoje ciało i metabolizm się zmienia, ponieważ dojrzewasz. Jesteś w okresie gdy ciało kobiety zmienia się, zaokrąglają się biodra, rosną piersi, zmieniają się proporcję sylwetki. Jest to całkowicie normalnie i nie należy się tym martwić. Jeśli chcesz aby Twoja talia byłam bardziej zaakcentowana to powinnaś robić następująca ćwiczenia:

1.Stajemy w lekkim rozkroku. Nogi są cały czas wyprostowane wykonujemy skłon w przód, potem kolejno do każdej nogi, a następnie wychylamy się maksymalnie w prawo i w lewo. Te 5 ćwiczeń zliczamy jako 1 powtórzenie. Cały zestaw powtarzamy 12 razy.
2. Połóż się na plecach, z delikatnie zgiętymi w kolanach nogami.
Ręce zakładamy na karku. Unosimy się tak, aby prawym łokciem dotknąć lewego kolana, a przy kolejnym powtórzeniu lewym łokciem prawego kolana. Ćwiczenie powtarzamy 12 razy.
3. Stajemy pod ścianą w niewielkiej odległości tyłem. Następnie robimy skręt tułowia tak by dotknąć ściany. Wytrzymujemy tak kilka sekund i wracamy do pozycji początkowej. Powtarzam następnie na drugą stronę. Ćwiczenie powtarzamy po 12 razy na każdą ze stron.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...