Skocz do zawartości
Forum

rower - co wybrać??


Rekomendowane odpowiedzi

w temacie sportu - jaki rower sobie wybrać ? szukam czegoś do jazdy rekreacyjnej, i mam dylemat, jaki model roweru wybrać, góral chyba byłby najbardziej uniwersalny, zwłaszcza jak tak patrzę na trasy które robiłam latem, chociaż z drugiej strony to kusi mnie taki fajny miejski rower :P zwłaszcza że widziała ostatnio kilka takich gdzieś na internecie jak prowadzilam poszukiwania. sama nie wiem. mam parę modeli na oku, te z Galaxy mi się najbardziej podobały. no i cenowo też do mnie przemawia, może mi ktoś poradzić w kwestii miejskiego modelu? jak się jeździ? i czy to tak, ze raczej po chodniku/szosie, czy jednak można się wybrać np kawalek do lasu?? nie mówię już nawet o zimie, raczej wiosna, lato

Odnośnik do komentarza

Sama posiadam górski, wlasciwie od zawsze nigdy inny. Plus ze mozna pojechac nim wszedzie. Miejskim tez jezdzapo lesie takze spokojnie dalabys rade ale chyba gorski jest bardziej uniwersalny na przyszlosc i tak ogolnie. Poza tym jakos te miejskie do mnie nie przemawiaja,po prostu landary sa, jakies takie wielkie nieporeczne,ja bym sie zle na czyms takim czula..

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Mój mąż jest zapalonym rowerzystą, więc chcąc nie chcąc trochę się orientuję w temacie. miejski rower, nadaje się na łatwe leśne trasy, ale do takiej poważnej jazdy po lesie to nie bardzo, z pewnością wygodniej będzie na góralu. wygrywa uniwersalnością zdecydowanie w tym starciu, co ważne, oprócz marki roweru - zwrócić uwagę na osprzęt, rozmiar ramy, kół, żeby był dopasowany do Twojego wzrostu. Źle dobrane pod takim parametry będą nadwyrężały kręgosłup niepotrzebnie. co do galaxy - to nie jest popularna marka, ale mają dobrą jakość, podobanie się to już kwestia względna, ja jestem zdania, że rower ma jeździć ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...