Skocz do zawartości
Forum

Dieta jabłkowa


Gość nika5041

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nika5041

Przez 3 dni zrzuciłam 3 kg, tak jak obiecywali. Tylko teraz jak mogę z niej wyjść, żeby kilogramy nie wróciły? Chodzi mi o przykładowy jadłospis. Dziennie jadłam 4 jabłka i piłam 2 litry mineralnej. Z góry dziękuję za pomoc !

Odnośnik do komentarza

musisz w swoim jadłospisie mieć dużo warzyw i owoców. W diecie jak najmniej pokarmów zawierających duże ilości energi (biały chleb, potrawy mączne, makaron, ziemniaki, ogranicz słodycze itp). Nie jedz po 18 i regularnie uprawiaj sporty. Trzymaj się tych zasad a powinno byc ok.

Odnośnik do komentarza

Dieta jabłkowa może służyć jako dieta odchudzająca lub jako dieta oczyszczająca. Można ją stosować przez 3 dni (wersja rygorystyczna) lub 5 dni (wersja mniej rygorystyczna). Nie jest to jednak dobra dieta, gdyż zuboża nasz jadłospis i nie dostarcza tłuszczów i białek oraz mikroelementów ( jabłka dostarczają głównie witaminy C) . Dlatego nie można jej stosować dłużej.
Aby wyjść z diety jabłkowej i nie nabawić się dodatkowych kilogramów powinniśmy pomału wprowadzać potrawy lekkostrawne. Tak by nasz organizm mógł się przystosować do nowych potraw. Swój jadłospis oprzyj o zasady zdrowego i racjonalnego żywienia. Jedz 4-5 posiłków i postaraj się nie jeść na dwie godziny przed snem.Wprowadźmy także ćwiczenia fizyczne, aby wzmocnić mięśnie.Uprawiaj sport i bądź aktywna a zbędne kilogramy nie będą ci zmorą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...