Skocz do zawartości
Forum

Bolesne drgania mięśni i ból kości


Gość Emton

Rekomendowane odpowiedzi

Od 2 miesięcy bolą mnie mięśnie i drgają mi mięśnie a także czuje jak by mnie bolały kości, w okolicach bioder, nóg i innych części ciała. Co to może być i czy drganie mięśni maja z tym coś wspólnego?
Byłem na badaniach krwi i moczu, wyniki były dobre.

Odnośnik do komentarza
Gość Proszeodpowiedzcie

Witam!
W kwietniu skończyłem 15 lat i od 11 lutego tego roku bolą mnie kości i chyba też mięśnie, nie wiem dokładnie czy mięśnie ale kośći napewno, ponieważ kości są strasznie blisko miesni, przez co czasami mysle tez ze bolą mnie mięśnie, a także mam czasami drgania mięśni ale zacząłem brać magnez i teraz mam rzadko.
Na początku zaczął mnie boleć prawy bark potem lewy, lecz po jakims czasie przestały i zaczęły inne kości takie jak żebra czy tez nogi a do teraz bóle barków wracają a także żeber czy też nóg. Nie wiem czy to ważne ale mam też Chorobe osgooda-schlattera. Nie bede tu wymieniać gdzie mnie boli dokładnie bo jest to czasami w tylu miejsach ze nie pamietam. Bolą mnie jeszcze kości przy zginaniu się lub jakichś czynnościach. Byłem u lekarza który zrobił mi padanie krwi i moczu i wyniki były dobre a lekarz rodzinny powiedział ze po prostu rosnę, nie wierze w to anii troche i jeśli ktoś w odpowiedzi też tak napisze też mu nie uwierze, bo to nie boli słabo i strasznie to irytuje w szkole i nie wierze by to było przez rośnięcie a wgl mam chyba ok. 1.82 i wątpie ze urosne jeszcze. Nie mówie już o niczym matce bo nie chce ją martwić a jest to ból bardzo częsty. Czasami też mam nagły i silny ból którejś z kości i ostatnio podczas wstawanie boli mnie kręgosłup lędźwiowy. Prosze o odpowiedz chociaż wiem ze nikt nie odpowie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...