Forum Zdrowie

Bolesne drgania mięśni i ból kości

~Emton

~Emton

Od 2 miesięcy bolą mnie mięśnie i drgają mi mięśnie a także czuje jak by mnie bolały kości, w okolicach bioder, nóg i innych części ciała. Co to może być i czy drganie mięśni maja z tym coś wspólnego?
Byłem na badaniach krwi i moczu, wyniki były dobre.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Lek. Jacek Ławnicki

Lek. Jacek Ławnicki

Odpowiedź eksperta

Witam!
Dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami wodno-elektrolitowymi. Nie można wykluczyć innych przyczyn dolegliwości. Konieczne jest pogłębienie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.

87201 lek-jacek-lawnicki Mężczyzna, 27 lat, Lublin
~Emton

~Emton

Lekarz rodzinny ciągle powtarza że rosnę, byłem z tym samym u niego z 3 razy

~Emton

~Emton

I jeszcze takie pytanie jak dla mnie najważniejsze, czy może to być coś groźnego?

~Proszeodpowiedzcie

~Proszeodpowiedzcie

Witam!
W kwietniu skończyłem 15 lat i od 11 lutego tego roku bolą mnie kości i chyba też mięśnie, nie wiem dokładnie czy mięśnie ale kośći napewno, ponieważ kości są strasznie blisko miesni, przez co czasami mysle tez ze bolą mnie mięśnie, a także mam czasami drgania mięśni ale zacząłem brać magnez i teraz mam rzadko.
Na początku zaczął mnie boleć prawy bark potem lewy, lecz po jakims czasie przestały i zaczęły inne kości takie jak żebra czy tez nogi a do teraz bóle barków wracają a także żeber czy też nóg. Nie wiem czy to ważne ale mam też Chorobe osgooda-schlattera. Nie bede tu wymieniać gdzie mnie boli dokładnie bo jest to czasami w tylu miejsach ze nie pamietam. Bolą mnie jeszcze kości przy zginaniu się lub jakichś czynnościach. Byłem u lekarza który zrobił mi padanie krwi i moczu i wyniki były dobre a lekarz rodzinny powiedział ze po prostu rosnę, nie wierze w to anii troche i jeśli ktoś w odpowiedzi też tak napisze też mu nie uwierze, bo to nie boli słabo i strasznie to irytuje w szkole i nie wierze by to było przez rośnięcie a wgl mam chyba ok. 1.82 i wątpie ze urosne jeszcze. Nie mówie już o niczym matce bo nie chce ją martwić a jest to ból bardzo częsty. Czasami też mam nagły i silny ból którejś z kości i ostatnio podczas wstawanie boli mnie kręgosłup lędźwiowy. Prosze o odpowiedz chociaż wiem ze nikt nie odpowie.