Skocz do zawartości
Forum

Jak się pozbyć grzybicy paznokcia?


Gość chora888

Rekomendowane odpowiedzi

Gość chora888

bardzo prosze o pomoc! od 2 miesiecy zauwazylam, ze mam czarny pazznokiec na duzym palcu, i paznokiec jest taki pomarszczony i zluszczony... czy to grzybica?????jak moge sie tego poznbyc?jakie znacie sposoby? jakas mascia?

Odnośnik do komentarza

Witam. To co ja mogę osobiście polecić to octenisept. Dostaniesz to w aptece. Jest to płyn w aerozolu. Bardzo dobry na tego typu sprawy. Codziennie po kąpieli spryskuj paznokieć po niedługim czasie powinnaś zauważyć poprawe. Ja myślałam że to jakiś żart że jak taka woda może pomóc a jednak pomaga. Mojej mamie rogowaciał paznokieć i też pomogło normalnie było widać po pewnym czasie pół paznokcia takiego brzydkiego a pół nowego już ładnego i równego odrastało. Tutaj masz działanie: bakteriobójcze (łącznie z MRSA, Chlamydia i Mycoplasma), grzybobójcze, drożdżakobójcze, pierwotniakobójcze (łącznie z Trichomonas), wirusobójcze (Herpes simplex, inaktywuje HBV i HIV) jedyny minus to cena ale jest bardzo wydajny i starcza na długo.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane przez Panią objawy rzeczywiście wskazują na grzybicę paznokci. Ponieważ leczenie takiej grzybicy wymaga zastosowania leków przeciwgrzybiczych, proszę skonsultować się z lekarzem w celu uzyskania recepty. Przed rozpoczęciem terapii być może konieczne będzie przeprowadzenie badania mikologicznego.
Opisany powyżej Octenisept może być stosowany tylko pomocniczo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...