Skocz do zawartości
Forum

Osłabienie i kaszel a płuca


Gość CARLOS

Rekomendowane odpowiedzi

Od ponad miesiąca czuje sie jakby mój organizm jechał na rezerwie!W klatce mam uczucie jakbym był po jakims mocnym wysiłku!Mam lekki kaszel.Ogolnie przez ostatni rok czesto chorowałem na jakies grypy itd.Łzawią mi oczy!.Nie wiem co jest grane!.Boje sie ze to cos powaznego!Byłem u lekarza mialem robiona morfologie i mocz, lekarz stwierdził ze badania ok!!Ale znam siebie i wiem ze cos jest nie tak! Otepienie nigdy mi nie towarzyszyło a teraz nan stop! do tego zawroty glowy!!To nie jest normalne

Odnośnik do komentarza
Gość Mateuszek25

Witam. Problemu Ciag dalszy! W nowy rok pod wieczór zaczeło bolec mnie gardło!! w godzine strasznie rozbolało, wiec wziałem tabletke na gardło i sól emska. rano wczoraj wyplułem troszke gestej wydzieliny(kolor brązowy-jakby stara krew).Popołudniu zaczela sie gorączka! 40 stopni mie mogłem jej zbic! dzis na tabletkach juz czuje sie normalnie.Ale bedac w pracy po podciagnieciu nosem wydzieliła mi sie bardzo gesta wydzielina(galaretowata)wraz z krwią!. Teraz gardło znowu zaczyna bolec! nie wiem co mam robic!

Odnośnik do komentarza

Wczoraj dodatkowo doszła wysoka temp 40stopni ból gardła i bardzo gesta wydzielina z gardła(z krwią). Temperatura nie spadała mimo wziecia dwoch polopiryn i ibuprofenu!! dzis temp odpusciła została wydzielina i gardło! I cos lekko w płucach gilga!:(

Odnośnik do komentarza

wydzielina z krwią może być np spowodowane podrażnieniem gardła ale zalecam pójście do lekarza i powiedzenie i nowych objawach niech zrobi rentgen płuc albo tk. poza tym przy krwawieniach nie poleampolipiryny lub aspiryny ponieważ one rozrzedzają krew i mogą spowodować większe krwawienie. można stosować paracetamol ale uważnie czytaj ulotki ponieważ teraz w większości leków dostępnych bez recepty w składzie jest właśnie paracetamol, głównie w tych na przeziębienie, a paracetamol jak wszystko także można przedawkować. zalecam stosowanie naprzemiennie paracetamolu i ibuprofenu. a polopiryna to już zostawiam do twojej decyzji

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane przez Pana dolegliwości bez wątpienia wymagają konsultacji lekarskiej. Najprawdopodobniej objawy są wynikiem infekcji, aczkolwiek nie jest wykluczone, że infekcja jest wtórna do innego schorzenia. Koniecznie powinien mieć Pan wykonane RTG płuc i badania laboratoryjne. Niezwykle ważne jest także bardzo dokładne badanie fizykalne wraz ze szczegółową oceną jamy ustnej i gardła. Konieczne jest bowiem ustalenie przyczyny i miejsca krwawienia. Zdecydowanie proszę zatem skonsultować się zatem z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej. Być może konieczna będzie także konsultacja pulmonologiczna.

Odnośnik do komentarza

Teraz krwi ani flegmy juz nie ma! ale przychodzi moment ze jakby swedzi mnie cos pod gardłem(jakby w płucach)i musze odkaszlec! rano mnie boli gardło, w ciągu mniej. Przy skrecie głowy w prawo i łykaniu sliny, zauważyłem ze boli mnie z lewej strony w szyi pod uchem(w momecie połykania sliny).Chce isc do lekarza ale niestety jest mega bałagan w przychodni i nie moge sie dostac.Zmieniłem przychodnie bo dwoch lekarzy stwierdziło ze nic mi nie jest, a jeden z nich nawet mi powiedział ze wmawiam sobie chorobe!.Zastanawia mnie skad bierze sie otepienie i zawroty!?Czy jesli sa to migdały to czy one mogą byc tego przyczyną??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...