Skocz do zawartości
Forum

Brak rezultatów w leczeniu przewlekłego zapalenia żołądka


Gość Dawid1987

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dawid1987

Witam! mam następujący problem. W sierpniu zobaczyłem, że wraz z kałem wydalam krew co strasznie mnie zaniepokoiło. Poszedłem do Ogólnego i dał mi skierowanie do Gastroenterologa który dał mi skierowanie na Kolonoskopie i Gastroskopie, Wynik Kolonoskopii wykazał jelito drażliwe i niewielkie żylaki. zaś gastroskopia przewlekłe zapalenie żołądka i dwunastnicy test urazowy ujemny. Badania Histopatologiczne wykazały brak jakich kol wiek zmian. Gastroenterolog przepisał mi debretin na poprawienie motoryki jelit po 6 tygodniach stosowania nie odczułem żadnej większej różnicy nadal kuł mnie prawy i lewy bok a na domiar złego wydalałem krew z kałem. Poszedłem do ogólnego i on przepisał mi antybiotyki na zapalenie żołądka i dwunastnicy. W czasie kuracji antybiotykowej stan sie poprawił ale już dwa dni po zakończeniu znów doszło do pogorszenia i znów moje dolegliwości powróciły. Czy może ktoś mi doradzić co ja ma robić? Dodam ze robiłem morfologie i Ob i jest w jak najlepszym stanie. stosowałem dietę i strasznie schudłem. Lecz lekarz ogólny kazał mi wrócić do normalnego jedzenia. ( pod oczami pojawiły mi sie since, ktorych wczesniej nie miałem).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...