Skocz do zawartości
Forum

Bolesne parcie na pęcherz


Gość ma...05

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM
Mam problemy ktorych nie moge zrozumiec czytałem na temat prostaty ale ciezko żeby mnie to spotkało, w pierw jeszcze za mlody(26lat) jestem po drugie nie mam problemów z oddawaniem moczu , problem polega na tym ze czasami czuje ze zbiera mnie oddanie moczu ale jest to bolesne i tylko malutkie a za piec minut znowu musze to samo przy czym glownka penisa jest zaczerwieniona po chwili to przestaje, powtarza sie to żadko, nie wiem o co chodzi w tej sprawie. Prosiłbym o odpowiedz co mam zrobić i jak to wyleczyć.

Odnośnik do komentarza

W młodym wieku tez występuje prostata nazywa się to młodzieńczą prostatą. A to, co opisujesz, to wygląda na zapalenie pęcherza albo ogólnei jakies problemy z układem moczowym lub nerkami. Zacznij od analizy moczu jesli w moczu cos wyjdzie, to od razu ogolny zaproponuje Ci leczenie, jesli nie, to wowczas skieruje Cie dalej, ale wydaje mi się, że ot zapalenie bo sama to miałam i u mnie tak samo było: ból, pieczenie, niby chce się siusiu a tu pare kropel. Dlatego nie martw się, zrób analize moczu bedziesz wiedzial co Ci dolega, lekarz wprowadiz leki i po paru dniach zapomnisz o problemie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...