Skocz do zawartości
Forum

Promieniujące bóle krzyża a znieczulenie zewnątrzoponowe


Gość pi...78

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni dokuczają mi bóle krzyża, ból nie promieniuje. Czy leże czy siedzę czuję ucisk. Jak chodzę łapię mnie taki jakby skurcz i po chwili przechodzi muszę stawiać bardzo małe kroczki. o schylaniu czy podnoszeniu mogę zapomnieć. Nie wiem do jakiego lekarza się z tym udać. przebywam aktualnie za granicą. Czy ten ból może być związany ze znieczuleniem zewnątrzoponowym które miałam 18 miesięcy temu podczas cesarskiego cięcia. nie mogę robić zadnych nagłych ruchów ani skrętów na boki. Proszę o szybką poradę bo nie wiem jak długo wytrzymam.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Pani objawy zdecydowanie wskazują na konieczność dalszej diagnostyki. Powinna Pani zatem skonsultować się z specjalistą neurologiem. Wywiad oraz dokładne badanie neurologiczne mogą bowiem odpowiedzieć na pytanie jaka jest przyczyna opisanych przez Panią objawów. Wydaje mi się jednak, że opisane objawy najprawdopodobniej nie mają związku ze znieczuleniem jakie Pani miała 18 miesięcy temu. To zdecydowanie zbyt długi okres czasu, by dopiero teraz pojawiły się powikłania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...