Skocz do zawartości
Forum

Nudności i częste oddawnie moczu


Liri

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Od pewnego czasu jakiś 3 tygodni często muszę chodzić do toalety. Nie wiem czym to jest spowodowane. Raczej nie jest to zapalenie pęcherza, bo mnie nic mnie boli ale czuje ciągłe parcie. W ciąży raczej nie jestem, miałam już 2 normalne okresy. Niestety występują tez u mnie nudności. Czytałam ze nerwica żołądka lub ciągły stres mogą powodować częste oddawanie moczu, a niestety stres i nerwy są teraz na porządku dziennym. Może znacie jakieś sposoby by wszystko wróciło do normy? Może któraś z was tez tak ma albo miała.

Odnośnik do komentarza

test zrobiłam i wyszedł negatywny, wiec problem tkwi w czymś innym. Mam tak już od 3 tygodni albo i 4, nie pamiętam dokładnie. Stalo się to tak ze w tym czasie wróciłam do Szwecji i ciągle myślałam ze jestem w ciąży (miałam nudności ale nie wymiotowałam no i często oddawałam mocz) byłam przerażona, do tego się rozchorowałam. Miałam anginę i zapalenie krtani. Lekarz przepisał mi antybiotyki. Nudności mi już przeszły, ale co 3 godziny muszę iść do tej toalety, to strasznie denerwujące. Kupiłam dziś herbatę z żurawina może coś pomoże, bo jak nie to zwariuje. Macie jeszcze jakieś pomysły żeby to przeszło szybko? Niedługo mam wypad do Finlandii i głupio tak ciągle latać do toalety

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...