Skocz do zawartości
Forum

Następstwa palenia marihuany


Gość Grfield_155

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grfield_155

Mam 19 lat trenuje koszykówkę.Parę razy zdarzyło mi się z chłopakami zapalić trawę.Stąd moje pytanie. Chciałbym się dowiedzieć jakie są następstwa palenia marihuany. Wiem, że można mieć problemy z koncentracją itd ale mi chodzi o zdrowie - czy z czasem bede sie szybciej meczyl czy moja kariera jako sportowca jest narażona, czy jestem podatniejszy na choroby itp.

Odnośnik do komentarza

Jesli jesteś sportowcem i myslisz o tym w miarę poważnie to co pewien czas możesz mieć (zwłąszcza przed zawodami) badania na doping a w badaniu moczu wyjdzie, że palisz marihuanę. To sie utrzymuje nawet do kilku miesięcy. Poza tym palenie marihuany powoduje tzw. przymulenie, więc możesz mieć gorszy refleks. Generalnie nie polecam nikomu, a już szczególnie sportowcom, którzy powinni prowadzić szczególnie zdrowy tryb życia.

"My own business always bores me to death, I prefer other people's" - O. W.

Odnośnik do komentarza

Nawiązując do pytania. Badania dopingowe to jest problem. A jeżeli chodzi Ci o kondycję czy płuca jak nie jarasz dzień w dzień bonga czy blantów to raczej nic ci nie będzie. Trawka nie zawiera tyłu i takich substancji rakotwórczych jak tytoń. Jeżeli chodzi o problemy z zamuleniem czy trzaska i jak nie palisz dzień w dzień to cię nie dotyczy. Otumanienie przemija już dzień po. Natomiast brak motywacji i inne pierdoły o których piszą ludzie powyżej, napiszę tobie tak. Palę trawkę już koło 15-stu lat i z dnia na dzień mogę rzucić to w pizdu. 2 lata nie paliłem po powrocie z Holandii a tam dużo paliłem i to codzienne. Nabawiłem się depresji bo kto nie robi przerwy ten traci nerwy. Później zapaliłem i teraz popalam sobie w wolnym czasie na rybkach, albo w weekend przed konsolą. Na koniec dodam że mam 30 lat 18 lat paliłem papierosy i udało mi się rzucić rok temu. To apropo motywacji. Zrobisz jak chcesz w moczu wykryją cie do miesiąca. A zajarac raz na jakiś czas to nie grzech. Pozdrawiam i mam nadzieję że Ci pomogłem. 

Odnośnik do komentarza

Fajną alternatywą dla zwykłego zioła tego z THC jest CBD- super rozluźnia i regeneruje mięśnie w dodatku relaksuje umysł. Sportowcy sobie to bardzo chwalą...do tego nie uzależnia i ma wiele więcej dobrych aspektów... Ja paliłam długo THC, teraz przerzuciłam się na https://canapharm.pl i jestem zadowolona ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...