Skocz do zawartości
Forum

Napad lęku i ciśnienie


Gość Zbyszek000

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zbyszek000

Czy jak się miało bardzo wysokie ciśnienie (takie że się spociłem a lekarz powiedział że nie było wskaźnika by
je zmierzyć) przez krótki okres czasu to czy to nie jest ryzykowne i nic mi nie będzie? Czy ktoś poza mną doświadczył takiego ciśnienia? Byłem na akupunkturze bo chciałem leczyć stres, po nakłuciach gorzej się poczułem i miałem napad lęku.
Po niedługim czasie od tego zdarzenia cisnienie wróciło do normy (troszke podwyższone) dostałem tabletki, cukierki i neocardiac.(mozliwe że to efekt spadku cukru, ale i tak się boje że to może się jeszcze raz wydarzyć)
Teraz mam ciśnienie przeważnie w normie. (podczas napadu nie mierze ciśnienia bo się boję)
Staram sie o tym nie myśleć ale nie zawsze się udaje. Brakuje mi spokoju wewnętrznego. Jestem osobą nerwową
dlatego chciałbym się dowiedzieć czy mogę być spokojny o żyły czy tętnice po tym incydencie.
Lekarza od akupunktury nie pytam bo nie jest kardiologiem. Serce i płuca miałem przebadane i poza lekko podwyzszonym cisnieniem uczuciem dusznosci i mocniejszym biciem serca nic mi nie dolega.
Czy poza neocardiac mogę coś jeszcze brać w związku ze stanem lękowym i napadami? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Może bez badań kontrolnych typu Holer, echo serca , próba wysiłkowa wierzysz, że na forum odezwie się do Ciebie specjalista kardiolog?

Tam gdzie robisz akupunkturę to jak najbardziej opowiadaj o incydentach z ciśnienie, przecież akupunktura wplywa na tonus całego ciala. Akupunkturzysta musi być magikiem od meridian na całym ciele i powinien wiedzieć, gdzie mogą być zablokowania energii, lub gdzie jest jej za mało- to jemu jeśli jeszcze chodzisz do niego na zabiegi opowiadaj o wszelkich incydentach zdrowotnych, bo on inaczej może ustawiać Ci te wbicia igiel. Ponadto pewne nietypowe zachowania Twojego ciala mogą też być na skutek wlaśnie zabiegu akupunkturowego, więć to jemu ,a nie tu, w internecie opowiadaj o incydentach zdrowotnych.

Odnośnik do komentarza
Gość Polo Cezar

Masz typowe objawy napadu lęku panicznego, spokojnie wielu ludzi ma ten problem, czujesz lęk, że coś Ci jest, ciągle się badacz itp. Po pierwsze to cię nie zabije, całkowicie można z tego wyjść, jednakże sam będziesz miał z tym problem, powinieneś poszukać terapii, ja taką przeszedłem jest super, napady paniki już mną nie sterują

Odnośnik do komentarza
Gość Zbyszek000

Gdzie tą terapię poszukać? Pieniądze nie grają roli. Mam ich dosyć. Mam lęk przed lotem samolotem przestrzeni, wysokości, teraz jeszcze doszedł lęk przed ciśnieniem. A holter czy echo miałem, już pisałem że jestem przebadany. Moje problemy są prawdopodobnie na podłożu nerwowym

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...