Skocz do zawartości
Forum

Swędzenie pochwy i drożdżyca


Gość puppy__

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Na początek powiem, że mam 16 lat . Od kilku dni swędzi mnie pochwa . Najbardziej kiedy siedzę, jest to bardzo uciążliwe . Na dodatek wydziela się z niej (nie wiem jak to ująć ..) taki biały serek . Myślę, że może to być grzybica pochwy . Chciała bym się dowiedzieć czy występowanie tej choroby może mieć związek ze środkami plemnikobójczymi z prezerwatywy ? Oczywiście wiem, że przyczyny mogą być różne, ponieważ często noszę bardzo obcisłe spodnie, chodzę na basen i korzystam z publicznych toalet . Nie chcę iść do ginekologa .Wiem, że jest to zalecane w takich przypadkach, ale po prostu nie pójdę . Chciała bym dowiedzieć się jak można pozbyć się choroby ,,domowymi sposobami'' lub jakie leki na to schorzenie są dostępne w aptekach bez recepty lekarskiej . Z góry dziękuję i z niecierpliwością czekam na odpowiedź .

Odnośnik do komentarza

Witaj! Otóż żadne domowe sposoby nie wyleczą grzybicy pochwy. Jest to bardzo uciążliwa choroba, którą nawet przy pomocy doustnych leków przeciwgrzybiczych bardzo trudno jest wyleczyć i w wielu przypadkach trwa to ponad pół roku. Grzybów bardzo trudno jest się pozbyć i nawet jak bierzesz silne leki i wszystko jest już ok, bardzo szybko swędzenie i pieczenia wraca. Kompletnie nie rozumiem dlaczego nie chcesz iść do lekarza. Naprawdę wolisz aby z twojej pochwy wypływała śmierdząca wydzielina niż po prostu pójść do lekarza, który leczy to u 50% osób, które do niej przychodzą? Wiesz, że to jest śmieszne i całkowicie niedorzeczne? Przestań zachowywać się jak dziecko i idź wreszcie do lekarza. A może to jest choroba weneryczna, którą zaraził cię twój chłopak... Lepiej nie ryzykuj.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...