Skocz do zawartości
Forum

Czyszczenie, piaskowanie zębów itp.


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, moje pytanie brzmi: chodzicie na takie zabiegi regularnie? Są po takich zabiegach fajne rezultaty? Poczytałem troche ostatnio i wiem, że jest to jakaś taka alternatywa dla wybielania. Bo ponoć nie każdy od razu powinien wybielać, czasem piaskowanie w zupelnosci wystarcza. Zgadzacie sie z tym? Jestescie zadowoleni jesli korzystaliscie? Napiszcie o swoich doswiadczeniach bo ja sie zastanawiam czy zainwestowac kase.

Odnośnik do komentarza

jasne ze to jest super sprawa , wybielanie niszczy szkliwo , a tutaj moze skaling nie jest wybielaniem , ale usuwaniem kamienia i ewentualnych przebarwien ale efekt po zabiegu jest jakbys mial bielsze te zeby , bardziej swieze . Poza tym powinno sie robic taki skaling dla samego zdrowia , juz nie wygladu . Bo mi ten kamien jakos uszkadzal dziasla , ze zaczely mi sie kiwac troszeczke zeby nawet . Ja chodze w Warszawie do Dentalesteticu do pani Kasi i jestem super zadowolona . Szybko , kompetentnie i miło bez zadnych problemow , jeszcze porozmawiac mozna ;) Spokojnie mozesz pojsc i zrobic sobie skaling ja tak samo chodze raz w roku - mysle ze to wystarczy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...