Skocz do zawartości
Forum

Kaszel I katar w ciazy


Gość mrozonetruskawki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mrozonetruskawki

Witam. Jestem w 20 tygodnie ciazy. Od bardzo dlugiego czasu zmagam sie z uporczywym kaszlem. Z poczatku byl suchy jednak z czasem zaczal byc z zolta wydzielina. Dwa tygodnie temu bylam u lekarza ktory przepisal mo antybiotyk Bo domowe sposoby nie dzialaly. Zaznacze ze wybrano mi slaby antybiotyk Ze wzgledu Na bezpieczenstwo dziecka. Jednak po tygodniu wrocilam do lekarza Bo skonczylam brac antybiotyk a kaszel nie ustepowal wrecz dusilam sie w pracy I mialam bole miesni ponadto czulam sie coraz slabsza. Lekarz dal mi chorobowe I pobral probke z mojej wydzieliny plucnej. Od tygodnia jestem Na chorobowym a czuje sie tak samo, pomimo ze lecze sie naturalnymi sposobami nadal czuje sie slabo a gdy chce wziac glebszy oddech czuje swist w plucach I od raz kaszle. A wiec zadzwonilam ponownie do lekarza ktory mi powiedzial ze wyniki okazaly sie normalne I ze nie stwierdzono zadnego wirusa I ze moze to byc alergia po czym powiedziala ze nie zalecaja stosowania lekow na alergie w ciazy wiec przepisala mi lek na alergie dla dzieci. Bardzo nie chce byc leczona metoda prob I bledow, martwie sie ze lek moglby zaszkodzic dziecku a inna sprawa jest taka ze minal tydzien a nadal jest tak samo, zastanawialam sie czy nie skrocic chorobowego bo dostalam az 20 dni a w uk placa smieszne pieniadze za chorobowe. Nie chodzi mi o same pieniadze ale jezeli ma mi sie nie polepszyc to wolalabym wrocic do pracy, jednak jak mam wyzdrowiec to wole zostac ale czuje ze lekarz sam nie wie co mi dolega. Bardzo prosze o porade I z gory dziekuje...

Odnośnik do komentarza

Trudno powiedzieć jak jest przyczyna kaszlu ,bo może być różna,stosuj domowe sposoby,jak np.mleko z masłem i miodem czy inhalacje ,najlepiej specjalnym aparatem,
lekarz zbadał Ci wydzielinę ,ale też nie na wszystkie przyczyny.

Moja znajoma w ciąży miała taki silny napadowy kaszel,że była badana pod kątem kokluszu,bo tak się złożyło ,że jej syn miał podobnie,okazało się ,że syn miał koklusz ,a ona nie,kaszel z czasem sam ustąpił.

Zostań w domu i się kuruj,
jakie masz OB,w normie?

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...