Skocz do zawartości
Forum

Kiedy sięgacie po coś do picia?


Gość Michal_Zywiec Zdroj

Rekomendowane odpowiedzi

Ja piję tylko wodę mineralną niegazowaną, średnio zmineralizowaną. Piję 1,5l- 2l dziennie. Na początku ciężko się przyzwyczaić , ale potem nie możesz bez tego żyć. :) Piję zwykle przed posiłkiem, po posiłku i wieczorem. Czasami się zdarzy że budzę się i chce mi się pić. :rol: ;) :lol:
Odnośnik do komentarza
Gość Michal_Zywiec Zdroj
To świetnie, że pamiętacie o stałym nawadnianiu organizmu! lesson9 pijesz wodę 3 razy dziennie w większych ilościach, czy częściej, ale w ilościach mniejszych? A jak wy dawkujecie wodę? Stawiacie na regularność, czy pijecie tylko wtedy, kiedy chce wam się pić?
Odnośnik do komentarza
Nie lubię zwykłej przegotowanej wody która nie ma w sobie tyle minerałów co woda..,. mineralna . To samo jeśli chodzi o źródlaną.
Michal- piję wodę małymi łyczkami, często. Chyba że na prawdę chcę mi się strasznie pić...:rol:
Odnośnik do komentarza
Gość Michal_Zywiec Zdroj
lesson9, cieszę się, że dbasz o odpowiednie nawodnienie swojego organizmu! Pamiętaj jednak, że głównym zadaniem wody jest właśnie nawadnianie organizmu, a nie dostarczanie składników mineralnych. Ich źródłem powinna być odpowiednio zbilansowana dieta, w które bardzo ważna funkcje pełni woda - transportuje ona składniki mineralne dostarczane z pożywieniem po całym organizmie.

A czy dla Was woda ma jeszcze jakieś inne, dodatkowe znaczenie?
Odnośnik do komentarza
Gość kalinas15
Ja właśnie staram się pić ok. 1,5-2,5 l. wody dziennie, choć nie zawsze się udaje :) zależy od dnia, ale staram się. Pomaga szczególnie jak zaglądam na saunę w klubie fitness, wtedy po niej trzeba pić bo organizm dużo wody traci.
Odnośnik do komentarza

ja zainstalowałam na telefonie specjalną aplikację, która przypomina mi, że czas się napić. sprawdza się idealnie :) od kiedy z tego korzystam nie mam już bólów głowy, a moja cera lepiej wygląda. woda to podstawa, nie zapominajcie!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...