Skocz do zawartości
Forum

Tomografia komputerowa


Gość Wera37

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie wiem czy w dobrym dziale pytanie zadaje ale proszę o pilną pomoc w miarę możliwości zaczęłam się martwić i to bardzo mocno i nie wiem czy czasem nie na zapas wiec miałam Tomografia komputerowa kręgosłupa lędźwiowo -krzyżowej po badaniu zaczęły się liczne pytania czy jestem w ciąży mówiłam o staraniach a jako że jestem przed okresem nie jestem pewna czy istnieje ryzyko ciąży i tu pytanie czy na owym badaniu było by widać jak by była prawdopodobnie ciąża bo lekarz stwierdził ,W obrębie uwidocznionej fragmentarycznie miednicy małej widoczna torbielowata struktura o średnicy 43, czy jestem nie świadom ze to ciąża ?Czy też torbiel jak lekarz stwierdził proszę pomóżcie bo zwariuje świadomość że może być ciąża i mogę zagrozić dziecku dobija mnie a do tego dostałam leki takie że nie stosuje się w ciąży,Do lekarza rodzinnego dopiero jutro idę niestety ból nie pozwala na szybszą wizytę ,Może to głupie pytanie ale proszę o pomoc tak wiem o testach ale jestem przed okresem z wyliczeń za wcześnie jest na test dla tego nie mam jak się upewnić ,Za pomoc z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...