Skocz do zawartości
Forum

Odbijanie


Gość mikkey

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam bardzo poważny problem z odbijaniem.Potrafie tak cały dzień co 5 min,ale może zacznę od początku.Pewnego dnia przedawkowałem kawe,trafiłem do szpitala gdzie dali mi kroplówkę i tabletki na uspokojenie ponieważ cały się trzepałem.W następnych dniach ciągle leżałem ponieważ bardzo zawracało mi się w głowie, z czasem miałem strasznie kwaśne uczucie w gardle.Jadłem w łóżku ,piłem na leżąco.Przestało mi się aż tak kręcić w głowie,nastał czas szkoły więc chodziłem i się uczyłem.W szkole ciągle burczało mi w brzuchu(jadłem ciągle niezdrowo cukier+ tłuszcze).Zacząłem jeść zdrowo i przestałem leżeć jedząc i wtedy zaczęły się ciągłe odbijania ale przestało mi burczeć w brzuchu(burczało mi prawdopodobnie bo gazy nie mogły opuścić brzucha).Mam do Was pytanie czy to przypadkiem nie refluks,ponieważ nie mogę sobie z tym poradzić?Dodam jeszcze że przed wypuszczeniem gazów coś w moim brzuchu pęcznieje albo bulgocze przed odbiciem gdzieś w odcinku od gardła do mostka.

Odnośnik do komentarza

Dzięki takim eksperymentom żywieniowym Twój układ pokarmowy mocno zaprotestował. Może być refluks, może być też nadkwasota ( kawa!). Sądzę, że dobrze by było, gdybyś zasięgnął porady gastrologa. Na razie spróbuj siemienia lnianego na regenerację śluzówki, a gdyby paliło Cię do tego gardło, to możesz kupić bez recepty Controloc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...