Skocz do zawartości
Forum

Bóle brzucha, nudności, biegunki i ogólne osłabienie


Gość michalinna92

Rekomendowane odpowiedzi

Gość michalinna92

Mam 22 lata. Od około 2 tygodni mam dość dokuczliwe objawy, takie jak: w zasadzie codzienne bóle brzucha, że czasami muszę się położyć, bo nie moge ustać na nogach. Do tego jeszcze dochodzą silne nudności, zwłaszcza rano, ale zdarza się też po południu/wieczorem. Dokuczają mi biegunki, czuję się osłabiona, jestem blada. Dzisiaj rano obudziłam się z bardzo silnym bólem w dole brzucha
W sierpniu robiłam sobie różne badania profilaktyczne, w tym morfologię z rozmazem i OB, cukier, TSH, lipidogram, EKG,badałam ciśnienie, usg jamy brzusznej - i wszystko było dobrze
Na poczatku myślalam, że to zwykła jelitówka, ale jak po kilku dniach diety, stosowanid leków takich jak imodium i osłonowych typu Linex forte objawy nie ustąpiły, to już wiem, że to nie to
Czego to mogą być objawy? Iść do lekarza, czy wytrzymać jescze parę dni? Jakie badania ewentualnie wykonać (zważywszy na to, że jeszcze w sierpniu wszystko było dobrze i wyniki ww badań były w normie)?

Odnośnik do komentarza
Gość michalinna92

Doradzi ktoś coś?
Bo troche to jest dziwne i niepokojace, biorąc pod uwagę ostatnio wykonane badania, które wyszły dobrze
Przyszło mi jeszcze coś do głowy: czy to może być ciąża (okres spóźnia mi się parę dni, ale nie miem, czy to nie czasem wynik ogólnego osłabienia i stresu. Był w międzyczasie jeden stosunek bez zabezpieczenia, ale bez bezpośredniego wytrysnu w pochwie)?

Odnośnik do komentarza

Jeszcze trochę poczekaj,żeby wykluczyć ciążę...,może zrób test ,
objawy wyglądają na zatrucie ,tylko to już za długo trwa,

jeśli dostaniesz okres to wypróbuj jeszcze smektę, na nudności dobry jest silimarol,
stosuj dietę lekkostrawną,choć przy zatruciu to by trzeba nic nie jeść,tylko pić ,ewentualnie jeść gorzką czekoladę z umiarem,do czasu poprawy.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość michalinna92

Właśnie obawiam się, że to ciąża, mam jakieś dziwne przeczucia
Zatruć się za bardzo nie miałam czym, myślałam, że to coś wirusowego, dlatego od razu lekkostrawna dieta, imodium, linex (osłonowe), gorzka czarna herbata, ale wszystko na nic - więc racyej ani ,,jelitówka", ani zatrucie. Odczekam jeszcze pare dni, i jakby co, to wykonam test ciążowy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...