Skocz do zawartości
Forum

Zawroty głowy, wyziębienie i pykanie w uchu


heitomss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,
Od około 2-3 tygodni stopniowo zaczęły doskwierać mi pewne objawy, a mianowicie:
dwa razy się wyłączem na ok. 5-10 sekund, ktoś coś do mnie mówił i byłem tego świadomy, ale zupełnie nie mogłem nic zrozumieć. Po chwili wszystko wróciło do normy.
Przez kilka dni był spokój, myslałem, ze to może po mocnej kawie taki przypadek. Następnie zaczęło bardzo kręcić mi się w głowie-trwa to do dzisiaj w mniejszym bądź większym nasileniu. W dodatku, kilkukrotnie miałem wrażenie 'odcięcia', które nastąpi za kilka sekund.
Pojawiło się równiez dziwne uczucie mrowienia w okolicach oczu.
Wczoraj zauważyłem, że drga mi dolna powieka przy jednym oku.
Dziś w nocy miałem bardzo nieprzyjemne uczucie w głowie, zwieńczone szybkim podnoszeniem się do pozycji siedzącej w łóżku (reakcja bezwarunkowa)
Dziś pojawiło się uporczywe pykanie w uchu, bardzo cichutkie i nieregularne.

Do tego jest mi bardzo zimno, mam wyziębione kończyny.
Mam już pilne skierowanie do neurloga od lekarza rodzinnego, idę w poniedziałek, natomiast czego mogę się spodziewać i ew. na jakie badania dostanę skierowanie?
EDIT: dodam, że zażywam od 2 tyodni Aspargan (magnez+potas) 2 tabl dziennie.

Potencjalnie istotne informacje:
-Pracuję przy komputerze, ok. 9h/dzinnie, nastomiast nigdy nic takiego mi się nie działo.
- przeżywam sporo stresów (i raczej żywo na nie reaguje) na płaszczyźnie zawodowej jak i prywatnej, być może to też jakaś wskazówka)

Pozdrawiam,
i dziękuje z góry za wszelkie informacje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...