Skocz do zawartości
Forum

Bolące krosty z wodą na nogach


Gość ka...il

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio na dłoniach i nogach pojawiły mi się bolące krosty po wycisnieciu wylatuje jakas substancja jakby woda byłem u lekarza i troche od niechcenia powiedział że to wirusowe , przepisał mi maść o nazwie Lorinden A jak narazie po posmarowaniu tylko swędzi i wydaje mi sie, że pojawiły sie nowe krosty dotego mam lekką gorączke 37.5 stopnia mam pytanie co to za syf? ;/ powinienem udac się do dermatolga czy dramatyzuje krosty pojawiły sie 3 dni temu prosze o pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

powinnas pojsc do dermatologa bo jesli to wirusowe to mozesz tym kogos zarazic, lepiej nie zwlekaj tylko idzs niech lekarz to zbada i okresli co to jest, dostaniesz antybiotyk i uporasz sie z problemem, bo gorzej jesli przerzuca Ci sie krostki na rece czy na dekolt. Wydaje mi sie ze sama masc moze nie pomoc.

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Skoro Twój stan się pogarsza i dochodzą nowe objawy to powinieneś niezwłocznie udać się do lekarza. Twoich objawów na podstawie tylko i wyłącznie opisu nie da się zakwalifikować do konkretnej jednostki chorobowej. Ponieważ problem dotyczy głownie skóry najodpowiedniejszym specjalistą będzie dermatolog. Nie będzie potrzebne skierowanie od lekarza rodzinnego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...