Skocz do zawartości
Forum

Domowe sposoby na pryszcze


Gość blondi96

Rekomendowane odpowiedzi

O domowych sposobach na pryszcze nie słyszałam ale jezeli masz czerwone, ropne krostki, wysuszy je maść z cynkiem, dostepna w aptece za 3-4 zł. słyszałam też, że mozna nakłądać troszkę pasty do zębów w celu wysuszenia pryszcz

Odnośnik do komentarza

Witam na moim czole jak i na policzkach i większości twarzy mam takie wypryski czy jak to tam nazwać inaczej. Jak się tego pozbyć ? Wiem że się trochę zaniedbałemw tej kwesti ale chcę to zmienić. Czasami używamperfecta no problem 3 w 1 ale nie podoba mnie się to bo strasznie twarz jest potem taka niewyraźna że tak powiem a pozatym strasznie długo się zmywa i czyści. Jak zaradzić tym wypryskom ? Może jakieś maseczki albo kremy ? Proszę pisać propozycje ! Mam 13 lat

Odnośnik do komentarza

A czy stosowałaś kremy na bazie kwasu azaleinowego (np. Skinoren albo AcneDerm)? Substancja ta korzystnie działa na problematyczną cerę trądzikową. Oczywiście terapia nie powinna się ograniczać jedynie do kremu. Warto również zadbać o odpowiedni żel do mycia twarzy oraz tonik. Warto zwrócić uwagę na to, aby preparaty te nie zawierały w składzie alkoholu (ostatecznie dopuszcza się jego 3% stężenie). Dwa razy w tygodniu wskazane jest stosowanie masek oczyszczających, np. zieloną glinkę.

Odnośnik do komentarza
Gość Anonimka__123

Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze te wszystkie garniery 3w1 i inne nic nie daja, a nawet pogarszaja. U mnie najlepiej sprawdza się szare mydlo. Wszystkie te zapachowe, pelne chemi dziadostwa pogarszaja kondycje skory.

Odnośnik do komentarza
Gość wisnia26

też stosotwałam tablekti iqface i jestem bardzo zadowolona z działania. pozbyłam się go do zera i w końcu mogę z przyjemnością spojrzeć w lustro, w ogóle samopoczucie mam lepsze i mam więcej pozytywnej energii jednak wygląd zewnętrzny dużo zmienia w naszym postrzeganiu rzeczywistośći

Odnośnik do komentarza
Gość florentynka23

Ja z trądzikiem męczę się od 12 roku życia (mam 23). Nie pomagało mi dosłownie NIC!!! Leczyłam sie przez dwa lata u dermatologa i wypróbowałam tyle możliwości, że sama dermatolog chyba miała juz mnie dosyć.I o dziwo poprawę zauważyłam po zastosowaniu IQFACE.Gdybym się wcześniej o nich dowiedziała nie wydałabym tyle kasy na te wszystkie gówniane specyfiki.Byle by tylko efekty były trwałe to IQFACE.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...