Skocz do zawartości
Forum

Samodzielne usunięcie pieprzyków


aggataaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam 26 lat i nie mogę sobie poradzić z przebarwieniami, a raczej małymi pieprzykami na twarzy. Chce się ich pozbyć, ponieważ źle się czuję ze świadomością, że ktoś mnie taką widzi. Byłam już zdecydowana na laserowe usuwanie, ale znalazłam coś innego (lepszego) - maska cosmelan oraz całkiem domowe rozwiązanie - Neostrada HQ Żel rozjaśniający. Bardzo proszę o poradę, co powinnam zrobić w tej sytuacji. Poniżej zdjęcie dwóch pieprzyków z twarzy.

monthly_2014_08/problem-z-przebarwieniami-pieprzykami-na-twarzy_1822.jpg

Odnośnik do komentarza

Sama mam kilka pieprzyków, takich płaskich i wystających. Może kiedyś zdecyduję się na wycięcie, ale póki co je kontroluję. Sama nic nie rób, bo zrobisz sobie tylko krzywdę a na pewno mogą zostać blizny, zmienić się w złośliwe.

Poza tym niektóre uważam za ozdobę, coś co mnie wyróżnia. Zresztą kiedyś sobie specjalnie domalowywano pieprzyki :)

Odnośnik do komentarza

~Rebekat
myślicie , że warto usunąć pieprzyk z twarzy? czy raczej po zabiegu pozostanie jeszcze gorsza blizna niż sama zmiana?

Po każdym zabiegu chirurgicznym pozostaje blizna. Co gorsza, blizna może być brzydka i bardzo widoczna, jeżeli szwy się rozejdą - niestety zawsze jest takie ryzyko. Dlatego najczęściej pieprzyki z twarzy usuwa się jedynie, gdy są ku temu wskazania zdrowotne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...