Skocz do zawartości
Forum

Stres z powodu niedopuszczania do głosu na forum nerwica


Gość mahjong

Rekomendowane odpowiedzi

stres z powodu niedopuszczania do głosu na forum nerwica - kasowanie użytkownika, co robić. Treści które wyrażam są widocznie niewygodne dla kobiet - moderacja, ale co z moim problemem którego nie mam jak poruszyć

Odnośnik do komentarza

Witam,
Wątki czy posty nie naruszające regulaminu nie są usuwane przez moderatorów. Na forum Nerwica nie były usuwane ostatnio żadne posty czy wątki. Moderatorzy nie usuwają wiadomości ze względu na inne poglądy, główną wytyczną do tego typu działań jest regulamin forum oraz netykieta.

Pozdrawiam
Moderator

Odnośnik do komentarza

no to ja stwierdzę ze moderatorki(moderatorzy kojarzy sie z mezczyznami) usuwają posty czy tematy lub osmieszają te ktore sa niezgodne z ich ideami feministycznymi, pozatym moderacja forum nerwica spamuje - setki postów o treści typu porady pani domu zawalając forum, czy przesiaduje na forum w charkterze rozrywkowym

Odnośnik do komentarza

chodziło mi o niedopuszczanie do głosu na forum nerwica.com, byłem kasowany z tego forum, a problemy jakie przedstawiałem były osmieszane i to przez moderacje, pozatym moderatorzy tam bezprzerwy spamują - prowadzą pogaduszki i mam takie pytanie, czy poprostu nie można usunąc moderacji z forum nerwica.com , pryznajmiej tych co mają po kilka tysięcy postów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...