Skocz do zawartości
Forum

Cieńsze prezerwatywy


Gość andreiu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość magdaa124w

raczej nie dojdzie do zaplodniania .... jedynie jak pęknie gumka to wtedy tak
zaplodnic nie mozesz przez przeniesienia plemników na rękach do pochwy partnerki. Plemniki są bardzo wrażliwe na zmiany środowiska. W otoczeniu innym niż narządy płciowe bardzo szybko tracą zdolność do zapłodnienia i umierają. Zajście w ciążę w ten sposób jest niezwykle mało prawdopodobne. Aby uniknąć niepotrzebnych stresów, należy po wytrysku wytrzeć skórę członka i inne okolice ciała na których znajduje się nasienie czymś suchym (np. ręcznikiem lub chusteczką higieniczną).

Odnośnik do komentarza

na ulotce prezerwatyw napisane jest wyraznie, aby penis z założona prezerwatywa wyjąc z pochwy od razu po wytrysku - zmniejsza to możliwość np dostania się powietrza do prezerwatywy albo wypłynięcia nasienia - poprawnie uzyta prezerwatywa to żadna mozliwość zapłodnienia.
i warto zaopatrzeć się w chusteczki aby wytrzec ewentalne pozostalości po nasieniu i ja raczej proponuj kąpiel :)

Odnośnik do komentarza
Gość marta123432

po orgazmie chlopaka chcę żeby dłużej został we mnie w gumce ... chodź od chce wyjmować bo boi sie ze dojdzie do zapłodniania ... Czy to mozliwe ze w min moze dojsc do zaplodniania ........... ogromna ochote na seks mam zawsze w dni płodne ...... jak to zmienić ?

Odnośnik do komentarza

ochoty na seks nie zmniejszysz, natury nie oszukasz.
ale ja powtórze to, co jest napisane na ulotce w kązdej paczce prezerwatyw - wyjąć członka po wytrysku - czyli poprawnie zastosować formę zabezpieczenia.
przez cieńsze prezerwatywy plemniki nie przechodzą :) przez żadną grubośc nie przenikają.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...