Skocz do zawartości
Forum

Masturabacja u kobiet


Gość ciekawostka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ciekawostka

Mam pytanie, poniewaz czytałem, iz masturabacja u facetow jednak nie sprzyja i w sumie uzyte tam argumenty i przyzwyczajenia, które tworzy meżczyzna przy masturabacji nie wpływają pozytywnie na askepty sexualne. Ale nic nie było na temat kobiet. Pytam, ponieważ kobieta, z która jestem namawiałem, ze jesli jestesmy gdzies zdala to nie chce by ją coś korcilo i zachecałem do masturabacji, poniewaz tez jest osoba bardzo lubiącą sex, ale zarazem wierną. Pytanie - czy tak samo jak u kobiet masturbacja moze wplynac na postrzeganie zblizeń, czy jednak to ma inny aspekt?

Odnośnik do komentarza
Gość takitamktos

Jeśli jestescie daleko i od czasu do czasu kobieta sama sie wyladuje to raczej nie ma w tym nic złego, kwestia nadużycia, poniewaz według mnie kobieta jak i facet moze przyzwyczaic sie do zadawalania samej siebie i potem nie bedzie miała satysfakcji tudziez przyjemnosci z seksu. Tak samo facet który sam siebie doprowadzi do orgazmu a przy stosunkach nie da rady. Ale to tylko takie przypadki nadużycia masturbacji.

Odnośnik do komentarza
Gość ciekawostka

akurat w stosunku do facetow w zadnym przypadku, ani raz na tydzien, miesiac, czy inaczej. Zestawienie kobiety z facetem w tej sferze 1 : 1 trochę wydaje mi się nie trafione, choćby ze względu na postrzeganiu sexu oby tych płci.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...