Skocz do zawartości
Forum

Leki antydepresyjne a potencja


Gość wojtas1234

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wojtas1234

Witam
Mam taki problem. Gdy się bzykam z dziewczyną to mogę tylko raz, jak chcę drugi raz to nie za bardzo mój ptak chce słuchać. Opada i klapa. Co zrobić? Może wiecie jakieś skuteczne sprawdzone metody na potencje. Myśle że
winą tego mogą być te leki antydepresyjne. Pomóżcie.

Odnośnik do komentarza

Niektóre leki, w tym leki antydepresyjne mogą powodować zaburzenia wzwodu czy trudności w szczytowaniu. Najlepiej by było gdybyś zrobił sobie badania hormonalne bo byc może leki namieszały w hormonach i stąd tak się dzieje. Pamiętaj jednak, że to, że czasem nie można 2 razy pod rząd nie jest niczym nadzwyczajnym, organizm potrzebuje czasu aby nabrać sił, zregenerować się i ma na to wpływ tryb życia, zmęczenie, dieta itp. Więc nie traktuj tego jako koniec świata, tak naprawdę nie jesteś maszyną i choć wydaje Ci się, że jesteś pełen energii Twoje ciało moze takie nie być. Daj sobie czas i dbaj o siebie i zobaczysz efekty.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Są dwa wyjścia,...
1. Poprosić lekarza o zmianę leku. Są pewne leki które dają lekki problem, lub nie dają wogóle. Jeżeli jednak lek działa dobrze to nie ma sensu go zmieniać.
2. Zmienić lek na inny ale tylko w sytuacji gdy nie poprawia samopoczucia i dodatkowo zaburza potencję. Dobrym lekiem który nie zaburza swery seksu jest np. Valdoksan. Nie wiem czy podałem prawidłową pisownię.
Pamiętaj też, że działanie tego leku jest jest rzeczą indywidualną. Należy próbować pamiętając, że najważniejszym jest uchwycić problem depresji.
Badań nie należy robić. Odstawisz lek i po kilku dniach wszystko powróci do normy. Rozsądna partnerka to zrozumie. Jeżeli nie rozumie to sobie ją podaruj.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...