Skocz do zawartości
Forum

Brak porannego wzwodu


wykolejony

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od jakiegoś miesiąca obserwuję, że nie mam porannego wzwodu. Mam 26 lat i ta sytuacja wydaje mi się być niepokojąca.

Nie mam problemów z popędem seksualnym, nie mam problemów z seksem czy też erekcją. Niepokoi mnie jedynie ten brak porannego wzwodu.

Czy powinienem iść do lekarza? Jeśli tak, to jakiego: urologa czy seksuologa?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Czy brak porannego wzwodu oraz brak spontanicznych erekcji w ciągu dnia świadczy o problemach fizjologicznych? Dodam, że erekcja osłabła nagle, z pięknej, rodzącej się praktycznie z niczego, teraz potrzeba ocierania penisa, a czasami i to nie wystarcza, zrobiła się bardzo słaba i krótka, często uniemożliwiająca współżycie.

Odnośnik do komentarza
Gość magisterr

Brak spontanicznych wzwodów w ciągu dnia świadczy o dorastaniu (w tym aspekcie bardziej seksualnym).

Przede wszystkim: ile masz lat?

Z wiekiem to się na prawdę zmienia, młodziaki są napaleni i wystarczy na prawdę nie wiele (nawet niecne myśli) żeby pobudzić małego. Ale potem już potrzeba jakiegoś impulsu, którym zwykle jest kobieta :)

Lecz jeśli problem pojawia się nawet podczas współżycia, to najlepiej przejść się do lekarza (najpierw możesz spróbować swojego rodzinnego, ale i tak zapewne trafisz do urologa).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...