Skocz do zawartości
Forum

Masaż erotyczny


Gość girl with a tatoo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lalunia888

O, masaż faceci uwielbiają masaże erotyczne, mam tu na mysli, kiedy pieścisz jego "męskie narzędzie", przy czym można to robić nie tylko na goło, w sensie juz podczas stosunku, al równiez delikatnie zaczynajac przez ubranie. maja tam bardzo czuly punkt na dotyk! A znacie jakieś techniki takiego masazu?to wypróbuję na swoim;-)

Odnośnik do komentarza

O, olejki zapachowe są dobre! chociaz nie przesadzaj z nimi, szczegolnie w tych miejscach;-) Z masazem erotycznym jest tak, ze musisz sie dowiedziec, co dokladnie mu sprawia przyjemnosc. a zeby sie dowiedziec, trzeba probowac;-)

Odnośnik do komentarza

Gdzies tez wyczytala, ze najbardziej podniecajacym masazem wcale nie jest pieszczenie jego penisa (chociaz to tez, wiadomo), ale masaz cialem, twoim nagim cialem, piersiamim najfajniej, jesli ma przy tym zamniete oczy, wtedy wyostrza sie zmysl dotyku i zapachu (olejek konieczny!).

Odnośnik do komentarza

Moja żona była zachwycona jak zrobiłem jej masaż erotyczny :).
Masaż erotyczny to masaż relaksujący z tą różnicą że dotyka się dodatkowo stref bardzo intymnych czyli delikatny petting no i kończy się zazwyczaj happy endem :). Ja akurat nie używam olejków zapachowych bo zazwyczaj moją ślubną boli po nich głowa (w szczególności gdy jest ich za dużo), za to używałem żelu Unimil Infinity. Świetny żel na bazie silikonu nie wchłania się tak szybko daje świetny poślizg i pozostawia skórę jedwabistą, naprawdę gorąco polecam. No i oczywiście nie można wtedy zapomnieć o atmosferze czyli nastrojowa muzyka świece itp (to głównie dla kobiet :) ).
Mi żona jeszcze nie robiła ale faktycznie chciałbym żeby zamiast zajmować się tylko panisem wolał bym żeby to był masaż całym jej kochanym ciałkiem :) tak więc zgadzam się z vita7 :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...