Skocz do zawartości
Forum

Jak się przygotować do inicjacji seksualnej?


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 16 lat i dzisiaj spotkałam się z chłopakiem ma 17 lat. Spotykamy się od roku, jesteśmy bardzo szczęśliwi ze sobą. Jednak dzisiaj byliśmy w galerii, pieszczoty i nagle się mnie zapytał czy pójdziemy gdzie na osobności... Miał na myśli współżycie nie zaczęłam jeszcze życia seksualnego. Bardzo go kocham, chciałabym spróbować, ale nie wiem jak powiedzieć o tym rodzicom. I jak się mam przygotować fizycznie. Proszę o pomoc :) Pozdrawiam Marta 16 Lat Katowice

Odnośnik do komentarza
Gość do dziecka

drogie dziecko, seks jest ważną częścią życia z dwóch powodów:
1.zdrowotny
2.prokreacyjny
ale nie najważniejszy.
Zazwyczaj tacy " zakochani" nażarwszy się "łóżkiem" po kilku miesiącach rozwodzą się!!! Rozwodzą się, bo wcześniej zaniedbując na konto seksu, szkołę, nie mają zawodu, pracy, chleba, mieszkania, a o suchym pysku i twardej pryczy w noclegowni, siurek chłopakowi nie stanie, a tobie nie "stanie" łechtaczka" i z przyjemności będzie wielki ch*j, a z seksu jeszcze większy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość pani doktor

jeśli już ma dojść do kopulacji, co większość małolatów uważa za "miłość", to pamiętajcie o 1. higienie i 2.antykoncepcji
ad1: przed i po umycie narządów płciowych, delikatność w ruchach frykcyjnych, umiar w ilości kopulacji, bo co za dużo, to i świnia nie chce, a organizm nie jest ze stali i może zachorować z powodu osłabienia Układu Immunologicznego!!!!
ad2.: dni niepłodne+ przerwatywa i globulka Oval Patentex

Odnośnik do komentarza
Gość Ostrzeżenie i rada

apel do dziewcząt: nie nadużywać tabletki "dzień po" i nie załatwiać na własną rękę antykoncepcji hormonalnej, bo można tak rozregulować organizm, że można zostać bezpłodną, a przecież marzeniem każdej kobiety jest dziecko.

Odnośnik do komentarza

orgazm=szczyt rozkoszy seksualnej. U mężczyzn =wytrysk nasienia, i jest wrodzony. U kobiet =rytmiczne skurcze mm. pochwy i lubricatio. Kobieta orgazmu musi się nauczyć, i zaskakuje dopiero po 50--ciu treningach w komfortowych warunkach i to z kochanym mężczyzną, a nie pierwszym lepszym osiłkiem po dyskotece i na ławce parkowej!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość czasy orgazmów

statystyczny czas wyzwalania orgazmu u mężczyzn=2 minuty. u kobiet 10 minut.
Przez ciemnotę u mężczyzn, taki mężczyzna "leje" spermą za szybko, odwraca się dupą i zasypia, pozostawiając rozpaloną kobietę bez orgazmu, wyrabiając kobiecie tym oziębłość seksualną.
Ponieważ wstrzymywanie wytrysku jest szkodliwe, grozi prostatyzmem, to rozwiązaniem jest 5 wytrysków, aż kobieta osiągnie orgazm. Przyjmowanie leków opóźniających wytrysk jest debilizmem.

Odnośnik do komentarza
Gość super ważne

Krzywa fizjologiczna wskazuje, że mężczyzna w krótkim czasie może osiągnąć stan szczytowego podniecenia i orgazm, lecz po ejakulacji poziom rozkoszy natychmiast opada. U kobiety natomiast musi upłynąć więcej czasu, śr. 10 minut, by osiągnąć orgazm, a poziom rozkoszy utrzymuje się przez chwilę. Jak skomplikowany i ważny jest orgazm niech świadczą poniższe dane: suma orgazmów u normalnego, średnio-żyjącego człowieka w ciągu życia wynosi tylko ok. 8 minut a ilość [bitów] informacji jakie przebiegają przez organizm, podczas satysfakcjonującego seksu, jest 2 miliardy x większa niż potrafią to największe współczesne komputery!!!!!
Brak znajomości krzywej fizjologicznej orgazmów powoduje we współżyciu seksualnym wiele zła, sprzyjając nerwicom seksualnym, oziębłości seksualnej, wreszcie rozpadem związków na wniosek kobiety nie zaznającej przyjemności z seksu i to z powodu nie osiągania orgazmu. U wielu kobiet wytwarza się oziębłość płciowa lub poczucie, że stworzona jest li tylko do rodzenia dzieci.
Wiele kobiet nie wie po prostu co to jest orgazm i wcale nie dąży do niego. Przyczyną głównie jest mężczyzna, który osiągając z reguły szybciej orgazm, zaniedbuje ją pozostawiając bez orgazmu, bardzo często nie wiedząc o tym. Gryzie się to z ankietą przeprowadzoną wśród mężczyzn, w 80% twierdzących, że w życiu seks stawiają na 1-szym miejscu.
Dygresja: czas osiągania orgazmu przez kobietę jest aż 5x dłuższy.
Wskazówka:
• racjonalne odżywianie i czynny odpoczynek są sprzymierzeńcami udanego seksu, seksu nie tylko w wieku prokreacyjnym.
• złe odżywianie, brak odpoczynku, stres – niweczą seks. Nawet ostatni wynalazek, WIAGRA, nie skutkuje, co najwyżej może przyczynić się do zawału, wylewu albo priapizmu (długotrwały, bolesny wzwód członka)

Odnośnik do komentarza

Droga 16-latko!
Jeśli kochacie się z chłopakiem, darzycie prawdziwym uczuciem, to bądźcie cierpliwi. Nie chcę moralizować, ale jesteście jeszcze bardzo młodzi i nie chciałabym, abyś z perspektywy czasu żałowała, że coś zdarzyło się zbyt szybko. Jeśli jednak myślicie poważnie z chłopakiem o podjęciu współżycia, najpierw idź do ginekologa, porozmawiaj z nim na temat "pierwszego razu", przemyśl metodę antykoncepcji, by nie ryzykować niechcianej ciąży. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...