Skocz do zawartości
Forum

Ocena erekcji


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem młodym mężczyzna mam 18lat i pytanie dotyczące erekcji jedna po drugiej . Otóż za 1 razem jak chce sie masturbować to stane na wysokości zadania normalnie a następna próba po 20 min lub pół h bardzo słabo . Zauważyłem ze przy partnerce prawie zawsze mam erekcje przy całowaniu bądź dotykaniu czy przytulaniu . Czy możliwe jest ze za drugim razem przy kontakcie z partnerka i pod wpływem tego silnego bodźca będę mógł szybciej sie podniecić a erekcje będą twardsze i trwalsze ?

Odnośnik do komentarza

przyczyna:
pod wpływem napływu krwi i pod odpowiednim ciśnieniem do ciał jamistych penisa następuje wzwód i "twardość/sztywność". Wzwód u zdrowego mężczyzny utrzymuje się do momentu ejakulacji. Po ejakulacji penis mięknie i niezdolny jest do ponownej penetracji pochwy. Musi upłynąć trochę czasu dla regeneracji nasienia, zawiesiny, hormonów zanim będzie zdolny do ponownej kopulacji. Im zdrowszy i młodszy mężczyzna, tym regeneracja jest szybsza.
Kawał:
pytanie: kiedy kobieta jest niezadowolona?
odpowiedź: kiedy mówi gnieWam się Panie.
Mam nadzieję, że ów dzieciak wreszcie coś zrozumie i zajmie się nauką a nie biciem konia.

Odnośnik do komentarza

Młody człowieku, z chwilą osiągnięcia orgazmu następuje rozładowanie napięcia seksualnego, które u mężczyzny manifestuje się zwiotczeniem penisa i okresem refrakcji. To zjawiska fizjologiczne. W okresie refrakcji żadne bodźce seksualne nie są w stanie zapewnić ponownej erekcji. Czas ten jest uzależniony od wieku i osobniczych cech danego mężczyzny. Należysz do grupy wiekowej mężczyzn, w której ten czas jest krótki. Erekcja nie zależy od chcenia. Warto abyś poczytał na temat fizjologii wzwodu i cyklu reakcji seksualnych mężczyzn i kobiet. To elementarna wiedza, do posiadania której jesteś zobowiązany jako dorosły.

PSALM 91

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...