Skocz do zawartości
Forum

Czy jest możliwa ciąża?


RiGzins

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, miesiąc temu okolo 18 uprawiałem z dziewczyną seks bez pezerwatywy, mój członek ma problemy z erekcją i nie był postawiony na 100%, nie doszło do wytrysku, dziewczyna miała okres około 24, w tym miesiącu także uprawialiśmy seks ale już z prezerwatywą lecz także nie doszło do wytrysku, czy jest możliwa ciąża z tamtego miesiąca:/ ponieważ dziewczyna nie ma okresu już 3 dzień a zawsze miała regularnie? Zaznaczam że jesteśmy jeszcze młodzi i się bardzo obawiamy, moja dziewczyna też mówi że ostatnio występuje u niej duży stres, wystąpił także po stosunku i czy jest możliwość że spóżnia się wyłączne przez to? Proszę o szybką odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Zacznijmy od tego - stosunek przerywany NIE JEST ANTYKONCEPCJĄ! W preejakulacie są plemniki. Tak wiec każdorazowo istnieje ryzyko ciąży, fakt że mniejsze, z racji mniejszej ilości nasienia, ale jest ono całkiem spore.

Druga sprawa że stres, bardzo silny stres, może wstrzymać okres. Z własnej obserwacji koleżanek, dziewczyn kumpli itp wiem, że choć raz w życiu, każdej dziewczynie mocno się spóźnia okres - bez większej przyczyny (jakiś restert? :D).

Kupcie test, drogi nie jest i raz kozie śmierć. Jak wyjdzie negatywny to będzie kamień z serca :), a jak pozytywny to i tak już nic nie zrobisz. A na przyszłość - kupcie gumki :/

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...