Skocz do zawartości
Forum

Brak seksu


mirczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pa_lo_ma

mirczyk ! jesteś samotny, nieśmiały i chyba łykasz chlorprotiksen ( przeczytałam twoje wcześniejsze posty ). Nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Takich samotnych i nieśmiałych jest dużo . Także dużo jest samotnych i nieśmiałych kobiet. Problem w tym, że wy się mijacie i nie zagadacie do siebie z powodu nieśmiałości. Trudno Ci pomóc ! Może zacznij działać na portalach randkowych . Obecnie wiele osób poznaje się przez neta i wiele z tych znajomości dobrze się kończy :D

Odnośnik do komentarza

Pa_lo_ma
mirczyk ! jesteś samotny, nieśmiały i chyba łykasz chlorprotiksen ( przeczytałam twoje wcześniejsze posty ). Nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Takich samotnych i nieśmiałych jest dużo . Także dużo jest samotnych i nieśmiałych kobiet. Problem w tym, że wy się mijacie i nie zagadacie do siebie z powodu nieśmiałości. Trudno Ci pomóc ! Może zacznij działać na portalach randkowych . Obecnie wiele osób poznaje się przez neta i wiele z tych znajomości dobrze się kończy :D

Jestem zaskoczony ze zadalas sobie trud i poczytalas moje poprzednie posty.
Tak niestety biore chloroprotiksen i masz bardzo duzo racji ze jestem samotny to wszystko wynika z tego ze jestem niesmialy szczegolnie jak kogos nie znam.
Nie potrafie pierwszy zagadac do dziewczyn.
Na portalach radkowych czasem dzialam ale tez nie mam za bardzo ochoty pierwszy zrobic kroku.
Niestety w mlodzieczych latach czesto zostalem odrzucany przez dziewczyny to sie ciagnie do dnia dzisiejszego.
Brak mi odwagi do pierwszego kroku.
Z biegiem czasu wiem ze samotnosc nie jest najlepsza ale niestety dla mnie jest najwygodniejsza bo nie musze opowiadac co przeszedlem w swoim zyciu.

Odnośnik do komentarza

mlodziutka99
polecam poczytać o czymś takim jak sztuczna pochwa w postaci masturbatora :D coś podobnego;p jeżeli nie interesuje Cię relacja z prawdziwą kobietą, lub jesteś nieśmiały, radź sobie chociaż czymś takim :)

Nikt wcale nie powiedzial ze nie interesuje mnie relacja z prawdziwa kobieta.
Wlasnie jak bym poznal kobiete na poziomie to rozwiazalo by to wiele problemow.
Tylko niestety jest ich bardzo malo.
Jak sa juz fajne to zazwyczaj zajete.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...