Skocz do zawartości
Forum

Czy choroba kręgosłupa mogła spowodować zaburzenia erekcji?


Gość citrin

Rekomendowane odpowiedzi

..Witam serdecznie, mam 47 lat i od pewnego czasu choruję na chorobę zwyrodnieniową kręgosłupa. Zwyrodnienia dotyczą odcinka lędźwiowego L5/S1. Mniej więcej od kwietnia nastąpiło wyraźne pogorszenie tego stanu i stwierdzono przemieszczenie się krążka międzykręgowego z uciskiem na pierścień miażdzysty..wiąże się to ze stałym bólem w okolicach lędźwi i problemami z poruszaniem się.. Miej więcej od tego czasu nastąpiło też pogorszenie erekcji, tzn. przestała ona występować samoistnie, np. na skutek bodźców wzrokowych, potrzebna stała się stymulacja penisa..również jakość wzwodów stała się gorsza, raz jest dobra, innym razem gorsza, ze skłonnością do zaniku, choć nie jest to regułą.. Od pewnego czasu stan zdrowia się poprawił, nie odczuwam już takiego bólu kręgosłupa, ale problem z erekcją pozostał. W związku z tym mam pytanie, czy ta choroba mogła spowodować zaburzenia erekcji, i czy już podjąć jakieś radykalne działania, stosować jakieś środki, udać się do lekarza, itp... ..dziękuję i pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy autor już wybrał się do lekarza czy nie ale taka konsultacja w tym przypadku byłaby najsensowniejszym rozwiazniem. Być możę pogorszenie stanu erekcji wystapiło z powodu dyskomfortu i bólu związanego z kręgosłupem. Z drugiej strony moglo nastapić niezależnie. Proponowałbym spróbować jaka jest poprawa przy wzięciu tabletek bez recepty. Na przyklad Cum on. Mają dobry skład, poprawiaja ochotę na seks. Poza tym mogą byc brane rónwiez przez zdrowe osoby, ale chcące poprawić jakoś swojego życia intymnego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...