Skocz do zawartości
Forum

Zbliżenia bez penetracji a odczucia partnera


Gość liloczka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do panów, otóż antykoncepcja jest droga i męczy mnie, hormony, tycie, pamiętanie o tabletkach itd, do tego, powiedzmy, lubię orgazmy, ale nie lubię samej penetracji, antykoncepcji, lęku przed zajściem w ciążę itd. Czy dla was panów to byłaby jakaś mega duża ujma na honorze, jeśli bym zaproponowała partnerowi np. żebyśmy zamiast penetracji częściej robili to inaczej, np. sam oral, ręką itd? Powiem szczerze wolałabym żeby on mi to robił codziennie, ale ręką, wtedy zawsze mam orgazm i to mi starcza. On też ma orgazm kiedy mu to robię ręką, wibratorem, itd itp. Czy dla mężczyzny to jakaś tragedia, jeśli kobieta poprosi go żeby rzadziej dochodziło do samej penetracji, ale będzie zadowalać go inaczej, do orgazmu? Czy czulibyście się jacyś gorsi, nie wiem, może nie w pełni męscy czy bym wam to nie przeszkadzało? W seksie uwielbiam orgazm i mam orgazmy łechtaczkowe nie pochwowe wiec jak dla mnie w ogóle penetracja mogłaby wypaść z gry i byłabym zadowolona z innych metod uzyskiwania orgazmu;D Czy dla panów ma to duże znaczenie?

Odnośnik do komentarza

zależy, no patrz, ciekawe. ka-wa akurat ciebie nie pytam o zdanie bo panem nie jesteś a jeśli pytam o to na forum to widocznie chcę znać odpowiedź ludzi z forum, nie partnera, nie sądzisz? jestem po prostu ciekawa co inni ogólnie na to.

Odnośnik do komentarza

cześć koleżanko ! zgadzam się z pierwszą wypowiedzą , natomiast sex oralny ręką i ustami że naturalna co nie które kobiety nie lubią ale to robią żeby wypaść w łózko dobrze to ż życia i doświadczenia wiem że zawsze dochodzi do penetracji bo kobieta tego chce a nawet jest tak podniecona że pragnie tego członka mieć w sobie ! a jeśli kiedykolwiek nie spróbujesz to tylko będzie indywidualna sprawa , chyba że masz jakieś tajemnice lub się boisz z jakiego powodu pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza

A ja jestem mężczyzną i to co opisałaś czytam tak jakbym czytał w swoich myślach. Mężczyznom wydaje się że utarł się pogląd który mówi że seks oralny jest przeznaczony bardziej dla nastolatków, ludzi którzy sami nie wiedzą czego chcą, dlatego eksperymentują. Jeżeli mamy pewność że osoba z którą chcemy uprawiać seks nie zarazi nas w żaden sposób, to w czym problem? Skoro według badań seks oralny jest tak samo szkodliwy jak palenie papierosów to dlaczego ludzie widząc nastolatkę z papierosem powiedzą że pali i to jej sprawa a jak zacznie uprawiać seks oralny jest fetyszystką i dziwką? Znam psychologię palacza, bo sam paliłem długo, obecnie już rzuciłem. Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...