Skocz do zawartości
Forum

Brak porannych wzwodów


Gość ja123a

Rekomendowane odpowiedzi

Od ok 3 miesięcy nie mam porannych wzwodów.Jeszcze rok temu nie miałem z tym problemów a teraz nawet gdybym wypił 2 litry wody przed spaniem to nic by sie nie działo.Czy to początki impotencji?
Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Mam 16 lat.Nie zmieniałem diety,jednak nie mam takiego apetytu jak dawniej,gdy ktoś każe mi coś zrobić to wybucham złością,nie chce mi się nic robić,ostatnio właśnie nie stresuję się jakoś szczególnie

Odnośnik do komentarza

Może dlatego,że masturbujesz się przed snem, może dlatego nie masz porannego wzwodu. Nasz sprzęt nie zawsze działa jakbyśmy chcieli, może spróbuj wstrzymać się z masturbacją na jakieś 2,3 dni bo Twój penis potrzebuje odpoczynku. A ile z trwa ta masturbacja? po jakim czasie pojawia się wytrysk? bo to również może mieć znaczenie

Odnośnik do komentarza

Masz 16 lat, więc Twoja masturbacja trwa normalnie jak na ten wiek. Nie przejmuj się tym,że to ok 2 min bo ja w Twoim wieku miałem podobny czas :) Co do tego braku porannego wzwodu to radziłbym Ci nie masturbować się przed snem bo myślę, że to może być również tego przyczyna. Spróbuj dać odpoczynek Twojemu penisowi, na początek wytrzymaj te 2 dni, myślę, że dasz radę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...